Event 2, 2 hour 45 min + 1 Lap Start at 1:30PM
1 | Patrick BURT (InForm Tineli) | |||||
2 | Lionel MAWDITT (InForm Tineli) | |||||
3 | Stuart SMITH (InForm Tineli) | |||||
4 | Liam PINO (Total Rush) | |||||
5 | Luke PLAPP (Total Rush) | |||||
6 | Jensen PLOWRIGHT (Total Rush) | |||||
7 | Nicholas SIMPSON (Total Rush) | |||||
8 | Alex SMYTH (Total Rush) | |||||
9 | Daniel HERREWYN (Anchor Point South Coast) | |||||
10 | Matt LANE (Anchor Point South Coast) | |||||
11 | Sam LANE (Anchor Point South Coast) | |||||
12 | Nick LEONARD (Anchor Point South Coast) | |||||
13 | Dylan LINDSEY (Anchor Point South Coast) | |||||
14 | Sam BASCOMBE (St Kilda Cycling Club) | |||||
15 | Nick CANTERBURY (St Kilda Cycling Club) | |||||
16 | Joel COXON (Hawthorn Cycling Club) | |||||
17 | Matthew DE VROET (Carnegie Caulfield Cycling Club) | |||||
18 | Liam EDWARDS (Shepparton Cycling Club) | |||||
19 | Raphael FREIENSTEIN (Germany) | |||||
20 | Stefan IMBERGER (Carnegie Caulfield Cycling Club) | |||||
21 | Oliver KENT-SPARK (Geelong Cycling Club) | |||||
22 | Jake KLAJNBLAT (Carnegie Caulfield Cycling Club) | |||||
23 | Indiana MICHEL (Shepparton Cycling Club) | |||||
24 | Cyrus MONK (Melbourne University Cycling Club) | |||||
25 | Conor MURTAGH (Brunswick Cycling Club) | |||||
26 | Mark O'BRIEN (Horsham Cycling Club) | |||||
27 | Rudy PORTER (Carnegie Caulfield Cycling Club) | |||||
28 | Sebastian PRESLEY (St Kilda Cycling Club) | |||||
29 | David RANDALL (Melbourne University Cycling Club) | |||||
30 | Steven ROBB (Carnegie Caulfield Cycling Club) | |||||
31 | Matthew ROBERTSON (St Kilda Cycling Club) | |||||
32 | Allan SATCHELL (Stawell Great Western Cycling Club) | |||||
33 | Todd SATCHELL (Stawell Great Western) | |||||
34 | Trent STEVENSON (Shepparton Cycling Club) | |||||
35 | Max STEWART (Carnegie Caulfield Cycling Club) | |||||
36 | Riley TERRENS (Brunswick Cycling Club) | |||||
37 | Kyle THOMPSON (Carnegie Caulfield Cycling Club) | |||||
38 | Jordan VILLANI (St Kilda Cycling Club) | |||||
39 | Hamish WEBBER (St Kilda Cycling Club) | |||||
40 | James WHELAN (Hawthorn Cycling Club) | |||||
41 | David WILLIAMS (Carnegie Caulfield Cycling Club) | |||||
42 | Alexander EVANS (Bendigo & District Cycling Club) |
Event 2, 2 hour 45 min + 1 Lap Start at 1:32PM
101 | Andrew GRAY (Kosdown Performance Cycling) | |||||
102 | Tom LEAPER (Kosdown Performance Cycling) | |||||
103 | Stephen LANE (Kosdown Performance Cycling) | |||||
104 | Darryn BENN (Kosdown Performance Cycling) | |||||
105 | Nicholas SQUILLARI (Black Sheep Stinner) | |||||
106 | Sam PICKERING (Black Sheep Stinner) | |||||
107 | Sam GIFFORD (Black Sheep Stinner) | |||||
108 | Mark FAGG (Black Sheep Stinner) | |||||
109 | James OGILVIE (CharterMason Racing) | |||||
110 | Damien BOVALINO (CharterMason Racing) | |||||
111 | Rob SIMPSON (CharterMason Racing) | |||||
112 | Brett KINGSTON (Hampton Cycles Masters) | |||||
113 | Tim STORER (Hampton Cycles Masters) | |||||
114 | Darren LEVER (Hampton Cycles Masters) | |||||
115 | Cameron CLAMP (Melbourne Cycling League) | |||||
116 | Trent CLIFFORD (Geelong Cycling Club) | |||||
117 | Tim JAMIESON (Carnegie Caulfield Cycling Club) | |||||
118 | Nicholas MAHONEY (Brunswick Cycling Club) | |||||
119 | Jarrod MORONI (Bendigo & District Cycling Club) | |||||
120 | Tom PATON (Geelong Cycling Club) | |||||
121 | Clint PERRETT (Melbourne Cycling League) | |||||
122 | Chris SMITH (St Kilda Cycling Club) |
Event 2, 2 hour + 1 Lap Start at 1:34PM
91 | Sarah GIGANTE (Brunswick Cycling Club) | |||||
92 | Gemma ABERY (St Kilda Cycling Club) | |||||
93 | Kerry JONKER (St Kilda Cycling Club) | |||||
94 | Bridget LESTER (Melbourne Cycling League) | |||||
95 | Peta MULLENS (Bendigo & District Cycling Club) | |||||
96 | Madison PELZER (St Kilda Cycling Club) | |||||
97 | Rebecca STEPHENS (Brunswick Cycling Club) | |||||
98 | Claire STEWART (Coburg Cycling Club) | |||||
99 | Sarah FITTON (South Perth Cycling Club) | |||||
100 | Heike GODWIN (St Kilda Cycling Club) |
Event 2, 2 hour 45 min + 1 Lap Start at 1:36PM
161 | Adam BLAZEVIC (Blackburn Cycling Club) | |||||
162 | Patrick BRETT (Carnegie Caulfield Cycling Club) | |||||
163 | Greg HOGAN (Brunswick Cycling Club) | |||||
164 | Michael JEFFS (St Kilda Cycling Club) | |||||
165 | Chris KENNETT (Hamilton Cycling Club) | |||||
166 | Jonathan LAMBRIANIDIS (St Kilda Cycling Club) | |||||
167 | Leigh PHILLIPS (Carnegie Caulfield Cycling Club) | |||||
168 | Connor RATE (Carnegie Caulfield Cycling Club) | |||||
169 | Daniel TAYLOR (Ballarat / Sebastopol Cycling Club) | |||||
170 | Charlie BARBER (Hawthorn Cycling Club) |