← Event Website

Victorian Junior Road Series Ararat Junior Tour - Round #3

Provisional

Startlist

9:30:00 am 156 Erik HOWIE (Port Fairy CC) ____ JB11
9:30:30 am 155 Xavier LANG (Hawthorn CC) ____ JB11
9:31:00 am 154 Matthew CLARKSON (Blackburn CC) ____ JB11
9:31:30 am 153 Ollie JIROVEC (Brunswick CC) ____ JB11
9:32:00 am 152 Hayden VIMPANI (Blackburn CC) ____ JB11
9:32:30 am 151 Maxx NUSPAN (Brunswick CC) ____ JB11
9:35:00 am 97 Ella VIMPANI (Blackburn CC) ____ JG13
9:35:30 am 96 Hope HARNETTY (Bendigo & District CC) ____ JG13
9:36:00 am 95 Charlotte LANG (Hawthorn CC) ____ JG13
9:39:00 am 150 Tom BUTLER (Brunswick CC) ____ JB13
9:39:30 am 149 Oliver HALL (Wangaratta CC) ____ JB13
9:40:00 am 148 Brodie GREWCOCK (Carnegie Caulfield CC) ____ JB13
9:40:30 am 147 Oscar GALLAGHER (Blackburn CC) ____ JB13
9:41:00 am 146 Nate TROWELL (Carnegie Caulfield CC) ____ JB13
9:41:30 am 145 Hamish CLARKSON (Blackburn CC) ____ JB13
9:42:00 am 144 Max GOOLD (Carnegie Caulfield CC) ____ JB13
9:42:30 am 143 Sebastian BEITZEL (Canberra CC) ____ JB13
9:43:00 am 142 Xavier STARLING (Brunswick CC) ____ JB13
9:43:30 am 141 Eddie JIROVEC (Brunswick CC) ____ JB13
9:54:00 am 67 Jessica MCLAREN (Hamilton CC) ____ JW15B
9:54:30 am 66 Alana HRIBAR (Blackburn CC) ____ JW15B
9:55:00 am 65 Mia WILLIAMS (Carnegie Caulfield CC) ____ JW15B
9:58:00 am 131 Shannon CRAGGILL (Brunswick CC) ____ JW15A
9:58:30 am 130 Ruby MCLEAN (Bendigo & District CC) ____ JW15A
9:59:00 am 129 Lauren FITZGERALD (Blackburn CC) ____ JW15A
9:59:30 am 128 Sophie MARR (Blackburn CC) ____ JW15A
10:00:00 am 127 Ava GIRAMONDO (Brunswick CC) ____ JW15A
10:00:30 am 126 Sophie SUTTON (Blackburn CC) ____ JW15A
10:01:00 am 125 Tess WIGHT (Mt Gambier CC) ____ JW15A
10:01:30 am 124 Madeleine STARLING (Carnegie Caulfield CC) ____ JW15A
10:02:00 am 123 Lucinda STEWART (Carnegie Caulfield CC) ____ JW15A
10:02:30 am 122 Belinda BAILEY (Bendigo & District CC) ____ JW15A
10:03:00 am 121 Jasmine EDDY (Bendigo & District CC) ____ JW15A
10:06:00 am 172 Tom FOSTER (Carnegie Caulfield CC) ____ JM15B
10:06:30 am 171 Jonathan TAYNTON (Port Fairy CC) ____ JM15B
10:07:00 am 170 Rhyan MENZEL (Hamilton CC) ____ JM15B
10:07:30 am 169 Fraser CLARK (Geelong CC) ____ JM15B
10:08:00 am 168 James WARFE (Geelong CC) ____ JM15B
10:08:30 am 167 Cadel HOWIE (Port Fairy CC) ____ JM15B
10:09:00 am 166 Jacob TAYNTON (Port Fairy CC) ____ JM15B
10:09:30 am 165 Jack MAXWELL-DAVIS (Hawthorn CC) ____ JM15B
10:10:00 am 164 Campbell BAILEY (Brunswick CC) ____ JM15B
10:10:30 am 163 Alex DEVILEE (Hawthorn CC) ____ JM15B
10:11:00 am 162 Baden WHEELER (Hawthorn CC) ____ JM15B
10:11:30 am 161 Kristian APARO (Carnegie Caulfield CC) ____ JM15B
10:14:00 am 87 Harry WILLEN (Castlemaine CC) ____ JM15A
10:14:30 am 86 Peter MAKROGIANNIDIS (Carnegie Caulfield CC) ____ JM15A
10:15:00 am 85 Dom PARSONS (Hawthorn CC) ____ JM15A
10:15:30 am 84 James POLITES (Carnegie Caulfield CC) ____ JM15A
10:16:00 am 83 Ashley NEWNHAM (Blackburn CC) ____ JM15A
10:16:30 am 82 Jacob HENERY (Bendigo & District CC) ____ JM15A
10:17:00 am 81 Jamie RADFORD (Blackburn CC) ____ JM15A
10:17:30 am 80 Dylan PROCTOR-PARKER (Carnegie Caulfield CC) ____ JM15A
10:18:00 am 79 Angus GILL (Bendigo & District CC) ____ JM15A
10:18:30 am 78 Jamie COLES (Bendigo & District CC) ____ JM15A
10:19:00 am 77 Nate HADDEN (Bendigo & District CC) ____ JM15A
10:19:30 am 76 Tate GRUNDEN (Carnegie Caulfield CC) ____ JM15A
10:20:00 am 75 Harrison KNIGHT (Bendigo & District CC) ____ JM15A
10:20:30 am 74 Lucas MOORE (Brunswick CC) ____ JM15A
10:21:00 am 73 Alexander JONES (Carnegie Caulfield CC) ____ JM15A
10:21:30 am 72 Christopher DOUGLAS (Castlemaine CC) ____ JM15A
10:22:00 am 71 Tarun COOK (Blackburn CC) ____ JM15A
10:24:00 am 92 Tegan MENZEL (Hamilton CC) ____ JW17B
10:24:30 am 91 Camryn BAILEY (Hawthorn CC) ____ JW17B
10:27:00 am 111 Nikki MENZEL (Hamilton CC) ____ JW17A
10:27:30 am 110 Tia SLAMA (Norwood CC) ____ JW17A
10:28:00 am 109 Shelby JOHNSON (South Coast CC) ____ JW17A
10:28:30 am 108 Amy WIGHT (Mt Gambier CC) ____ JW17A
10:29:00 am 107 Katarina CHUNG-ORR (Port Adelaide CC) ____ JW17A
10:29:30 am 106 Alessia MCCAIG (Bendigo & District CC) ____ JW17A
10:30:00 am 105 Sarah DOYLE (Blackburn CC) ____ JW17A
10:30:30 am 104 Alyssa POLITES (Carnegie Caulfield CC) ____ JW17A
10:31:00 am 103 Keely BENNETT (Brunswick CC) ____ JW17A
10:31:30 am 102 Olivia SENS (Bendigo & District CC) ____ JW17A
10:32:00 am 101 Chelsea SYMONS (Carnegie Caulfield CC) ____ JW17A
10:35:00 am 62 Denzel WICKENTON (Camperdown CC) ____ JM17B
10:35:30 am 61 Ronan TEESE (Sunbury CC) ____ JM17B
10:36:00 am 60 Xavier HART (Carnegie Caulfield CC) ____ JM17B
10:36:30 am 59 Luke MCLAREN (Hamilton CC) ____ JM17B
10:37:00 am 58 Harrison CLARK (Geelong CC) ____ JM17B
10:37:30 am 57 Jordie GRAY (St Kilda CC) ____ JM17B
10:38:00 am 56 Aidan TEESE (Sunbury CC) ____ JM17B
10:38:30 am 55 Zach OWEN (Albury-Wodonga Panthers CC) ____ JM17B
10:39:00 am 54 Tom NICOLSON (Castlemaine CC) ____ JM17B
10:39:30 am 53 James MOUNTAIN (Brunswick CC) ____ JM17B
10:40:00 am 52 Jackson HRIBAR (Blackburn CC) ____ JM17B
10:40:30 am 51 Cambell VORRATH (Carnegie Caulfield CC) ____ JM17B
10:41:00 am 50 Noah DOWLING (Hawthorn CC) ____ JM17B
10:41:30 am 49 Luka CORDEDDA (Bendigo & District CC) ____ JM17B
10:42:00 am 48 James STAMBE (Hawthorn CC) ____ JM17B
10:42:30 am 47 Billy ARMSTRONG (Preston CC) ____ JM17B
10:43:00 am 46 Alexander GUORGI (Hawthorn CC) ____ JM17B
10:43:30 am 45 Austin COLLINS-LESLIE (Blackburn CC) ____ JM17B
10:44:00 am 44 Kai DONALDSON (Castlemaine CC) ____ JM17B
10:44:30 am 43 Daniel WARFE (Brunswick CC) ____ JM17B
10:45:00 am 42 Stuart BAILEY (Bendigo & District CC) ____ JM17B
10:45:30 am 41 Nicholas DOUGLAS (Castlemaine CC) ____ JM17B
10:46:00 am 40 Jonathan SEELEY (Hawthorn CC) ____ JM17B
10:46:30 am 39 Khris CLEMENTSON (Camperdown CC) ____ JM17B
10:47:00 am 38 Maximus MCCALLION (Preston CC) ____ JM17B
10:47:30 am 37 Angus VANDER (Brunswick CC) ____ JM17B
10:48:00 am 36 Dakota COOPER (Geelong CC) ____ JM17B
10:48:30 am 35 Aubrey PRICE (Preston CC) ____ JM17B
10:49:00 am 34 Kade KILLEEN (St Kilda CC) ____ JM17B
10:49:30 am 33 Fergus BROWNING (St Kilda CC) ____ JM17B
10:50:00 am 32 Joshua SPAGNOLO (Brunswick CC) ____ JM17B
10:50:30 am 31 Cooper MCCORMICK (Hawthorn CC) ____ JM17B
10:53:00 am 23 Oskar MOORE (Brunswick CC) ____ JM17A
10:53:30 am 22 Jai FIELKE (Norwood CC) ____ JM17A
10:54:00 am 21 Angus MILLER (South Coast CC) ____ JM17A
10:54:30 am 20 Thomas MICHALANNEY (Norwood CC) ____ JM17A
10:55:00 am 19 Abraham NASRE (Brunswick CC) ____ JM17A
10:55:30 am 18 Elliott WALKER (South Coast CC) ____ JM17A
10:56:00 am 17 Connor SYMONS (Bendigo & District CC) ____ JM17A
10:56:30 am 16 Jonathan MARR (Blackburn CC) ____ JM17A
10:57:00 am 15 Murray CULLING (Ararat & District CC) ____ JM17A
10:57:30 am 14 Robert MATTHEWS (Sydney Uni VC) ____ JM17A
10:58:00 am 13 Jamie HAZELDEN (Preston CC) ____ JM17A
10:58:30 am 12 Bilal OCAL (Coburg CC) ____ JM17A
10:59:00 am 11 Campbell MCEWEN (Carnegie Caulfield CC) ____ JM17A
10:59:30 am 10 Zac KELLY (Hawthorn CC) ____ JM17A
11:00:00 am 9 Oliver MCLEAN (Leongatha CC) ____ JM17A
11:00:30 am 8 Jackson HADDEN (Bendigo & District CC) ____ JM17A
11:01:00 am 7 Alexander ALLOTT (Bendigo & District CC) ____ JM17A
11:01:30 am 6 Darcy MCCLURE-WALLACE (Bendigo & District CC) ____ JM17A
11:02:00 am 5 Blake AGNOLETTO (Bendigo & District CC) ____ JM17A
11:02:30 am 4 Henry DIETZE (Brunswick CC) ____ JM17A
11:03:00 am 3 Travis STEWART (Carnegie Caulfield CC) ____ JM17A
11:03:30 am 2 Jesse NORTON (Ballarat / Sebastopol CC) ____ JM17A
11:04:00 am 1 Patrick EDDY (Bendigo & District CC) ____ JM17A