BIKEGEARNOW.COM Eildon Junior tour Stage 4 Provisional
42 km 9:20
101 | Patrick EDDY (Bendigo & District CC) | |||||
102 | Jesse NORTON (Ballarat / Sebastopol CC) | |||||
103 | Blake AGNOLETTO (Bendigo & District CC) | |||||
104 | Travis STEWART (Carnegie Caulfield CC) | |||||
105 | Alexander ALLOTT (Bendigo & District CC) | |||||
106 | Darcy MCCLURE-WALLACE (Bendigo & District CC) | |||||
107 | Zac KELLY (Hawthorn CC) | |||||
108 | Joshua SPAGNOLO (Brunswick CC) | |||||
109 | Daniel O'MALLEY (Hawthorn CC) | |||||
110 | Bilal OCAL (Coburg CC) | |||||
111 | Alex KATRIS (Hawthorn CC) | |||||
112 | Jordie GRAY (St Kilda CC) | |||||
113 | Jamie HAZELDEN (Preston CC) | |||||
114 | Jonathan MARR (Blackburn CC) | |||||
115 | Murray CULLING (Ararat & District CC) | |||||
116 | Abraham NASRE (Brunswick CC) | |||||
117 | Connor SYMONS (Bendigo & District CC) | |||||
118 | Elliott WALKER (South Coast CC) | |||||
119 | Max LEINER (Carnegie Caulfield CC) | |||||
120 | Zach OWEN (Albury-Wodonga Panthers CC) | |||||
121 | Dalton STRETTON (City of Burnie CC) | |||||
122 | Cooper MCCORMICK (Hawthorn CC) | |||||
123 | Oliver MCLEAN (Leongatha CC) |
42 km 9:22
201 | Fergus BROWNING (St Kilda CC) | |||||
202 | Angus VANDER (Brunswick CC) | |||||
203 | Kade KILLEEN (St Kilda CC) | |||||
204 | Peter CLARKE (Blackburn CC) | |||||
205 | Mitchell MCGOVERN (Blackburn CC) | |||||
206 | Tom NICOLSON (Castlemaine CC) | |||||
207 | Maximus MCCALLION (Preston CC) | |||||
208 | Ronan TEESE (Sunbury CC) | |||||
209 | Stuart BAILEY (Bendigo & District CC) | |||||
210 | Aidan TEESE (Sunbury CC) | |||||
211 | Jonathan SEELEY (Hawthorn CC) | |||||
212 | Austin COLLINS-LESLIE (Blackburn CC) | |||||
213 | Nathan BOWDEN (Blackburn CC) | |||||
214 | Kody APPLETON (Mansfield Mt Buller CC) | |||||
215 | Billy ARMSTRONG (Preston CC) | |||||
216 | James STAMBE (Hawthorn CC) | |||||
217 | Jackson HRIBAR (Blackburn CC) | |||||
218 | Alexander GUORGI (Hawthorn CC) | |||||
219 | Xavier HART (Carnegie Caulfield CC) | |||||
220 | Cooper CAMERON (Blackburn CC) |
42 km 9:24
131 | Chelsea SYMONS (Carnegie Caulfield CC) | |||||
132 | Hayley JENKINS (Brunswick CC) | |||||
133 | Alyssa POLITES (Carnegie Caulfield CC) | |||||
134 | Olivia SENS (Bendigo & District CC) | |||||
135 | Catelyn TURNER (Launceston City CC) | |||||
136 | Keely BENNETT (Brunswick CC) | |||||
137 | Sarah DOYLE (Blackburn CC) | |||||
138 | Eloise SANDOW (Scotch College SA CC) | |||||
139 | Alessia MCCAIG (Bendigo & District CC) | |||||
140 | Amy WIGHT (Mt Gambier CC) |
42 km 10:00
151 | Tarun COOK (Blackburn CC) | |||||
152 | Christopher DOUGLAS (Bendigo & District CC) | |||||
153 | Alexander JONES (Carnegie Caulfield CC) | |||||
154 | Harrison KNIGHT (Bendigo & District CC) | |||||
155 | Tate GRUNDEN (Carnegie Caulfield CC) | |||||
156 | Angus GILL (Bendigo & District CC) | |||||
157 | Jamie RADFORD (Blackburn CC) | |||||
158 | Dom PARSONS (Hawthorn CC) | |||||
159 | Dylan PROCTOR-PARKER (Carnegie Caulfield CC) | |||||
160 | Jamie COLES (Bendigo & District CC) | |||||
161 | Jacob HENERY (Bendigo & District CC) | |||||
162 | Peter MAKROGIANNIDIS (Carnegie Caulfield CC) | |||||
163 | Samuel MCKEE (Launceston City CC) | |||||
164 | Leo ZIMMERMANN (Norwood CC) | |||||
165 | Harry WILLEN (Bendigo & District CC) | |||||
166 | Ashley NEWNHAM (Blackburn CC) | |||||
167 | Campbell PALMER (City of Burnie CC) | |||||
168 | James POLITES (Carnegie Caulfield CC) | |||||
169 | Nash SNOOKS (Carnegie Caulfield CC) | |||||
170 | Max FROST (Hawthorn CC) | |||||
171 | Hamish MCKENZIE (Northern Districts CC) |
42 km 10:00
251 | Cadel HOWIE (Port Fairy CC) | |||||
252 | Kristian APARO (Carnegie Caulfield CC) | |||||
253 | Alex DEVILEE (Hawthorn CC) | |||||
254 | Jack MAXWELL-DAVIS (Scotch College Cycling Team) |
42 km 10:10
181 | Jasmine EDDY (Bendigo & District CC) | |||||
182 | Lucinda STEWART (Carnegie Caulfield CC) | |||||
183 | Belinda BAILEY (Bendigo & District CC) | |||||
184 | Tess WIGHT (Mt Gambier CC) | |||||
185 | Madeleine STARLING (Carnegie Caulfield CC) | |||||
186 | Sophie MARR (Blackburn CC) | |||||
187 | Shannon CRAGGILL (Brunswick CC) | |||||
188 | Sophie SUTTON (Blackburn CC) | |||||
189 | Ava GIRAMONDO (Brunswick CC) | |||||
190 | Tiana SKAFTE (Carnegie Caulfield CC) | |||||
191 | Lauren FITZGERALD (Blackburn CC) | |||||
192 | Matilda REEVE (Mansfield Mt Buller CC) | |||||
193 | Talia APPLETON (Mansfield Mt Buller CC) |
42 km 10:10
281 | Alana HRIBAR (Blackburn CC) | |||||
282 | Mia WILLIAMS (Carnegie Caulfield CC) | |||||
283 | Lily JOHNSTONE (Blackburn CC) |
20 km 9:05
231 | Eddie JIROVEC (Brunswick CC) | |||||
232 | Xavier STARLING (Brunswick CC) | |||||
233 | Max GOOLD (Carnegie Caulfield CC) | |||||
234 | Hamish CLARKSON (Blackburn CC) | |||||
235 | Nate TROWELL (Carnegie Caulfield CC) | |||||
236 | Oscar GALLAGHER (Blackburn CC) | |||||
237 | Brodie GREWCOCK (Carnegie Caulfield CC) | |||||
238 | Lawson FRANZMANN (Carnegie Caulfield CC) | |||||
239 | Declan SURTEES (Blackburn CC) | |||||
240 | Jasper MCMAHON (Blackburn CC) | |||||
241 | Alex WHITE (Carnegie Caulfield CC) |
20 km 9:05
195 | Charlotte LANG (Hawthorn CC) | |||||
196 | Hope HARNETTY (Bendigo & District CC) | |||||
197 | Ella VIMPANI (Blackburn CC) | |||||
198 | Lexi WILLIAMS (Carnegie Caulfield CC) |
7.7 km 9:00
141 | Maxx NUSPAN (Brunswick CC) | |||||
142 | Ollie JIROVEC (Brunswick CC) | |||||
143 | Hayden VIMPANI (Blackburn CC) | |||||
144 | Matthew CLARKSON (Blackburn CC) | |||||
145 | Erik HOWIE (Port Fairy CC) | |||||
146 | Xavier LANG (Hawthorn CC) | |||||
147 | Rhys THOMAS (Wagga Wagga CC) | |||||
148 | Ethan HARNETTY (Bendigo & District CC) |
7.7 km 9:00
250 | Indi WILLIAMS (Carnegie Caulfield CC) |