Victorian Junior Road Series Bendigo Junor Tour - Stage 2 Provisional
8 KM - 3:30 PM
141 | Maxx NUSPAN (Brunswick CC) | |||||
142 | Ollie JIROVEC (Brunswick CC) | |||||
143 | Hayden VIMPANI (Blackburn CC) | |||||
144 | Matthew CLARKSON (Blackburn CC) | |||||
145 | Erik HOWIE (Port Fairy CC) | |||||
146 | Chase HADDEN (Bendigo & District CC) | |||||
147 | Xavier LANG (Hawthorn CC) | |||||
148 | Myles RILEY (Hamilton CC) | |||||
149 | Archie POWELL (Bendigo & District CC) | |||||
150 | Lucas RILEY (Hamilton CC) |
17.8 KM - 3:40 PM
161 | Eddie JIROVEC (Brunswick CC) | |||||
162 | Xavier STARLING (Brunswick CC) | |||||
163 | Max GOOLD (Carnegie Caulfield CC) | |||||
164 | Hamish CLARKSON (Blackburn CC) | |||||
165 | Sebastian BEITZEL (Canberra CC) | |||||
166 | Nate TROWELL (Carnegie Caulfield CC) | |||||
167 | Brodie GREWCOCK (Carnegie Caulfield CC) | |||||
168 | Oscar GALLAGHER (Blackburn CC) | |||||
169 | Haydn RILEY (Hamilton CC) | |||||
170 | Isaac JONES (Bendigo & District CC) | |||||
171 | Joshua GIBSON (Carnegie Caulfield CC) | |||||
172 | Declan SURTEES (Blackburn CC) | |||||
173 | Finbar O'SULLIVAN (Seymour Broadford CC) | |||||
174 | Lawson FRANZMANN (Carnegie Caulfield CC) | |||||
175 | Jai GIBSON (Carnegie Caulfield CC) |
8 KM - 3:30 PM
75 | Paige SQUIRE (Bathurst Cycling Club) |
17.8 KM - 3:40 PM
191 | Charlotte LANG (Hawthorn CC) | |||||
192 | Hope HARNETTY (Bendigo & District CC) | |||||
193 | Lily JOHNSON (St Kilda CC) | |||||
194 | Annabel JOHNSTONE (Blackburn CC) | |||||
195 | Haylee JACK (Bendigo & District CC) |
26.6 KM - 2:40 PM
51 | Christopher DOUGLAS (Bendigo & District CC) | |||||
52 | Tarun COOK (Blackburn CC) | |||||
53 | Harrison KNIGHT (Bendigo & District CC) | |||||
54 | Tate GRUNDEN (Carnegie Caulfield CC) | |||||
55 | Nate HADDEN (Bendigo & District CC) | |||||
56 | Angus GILL (Bendigo & District CC) | |||||
57 | Jamie COLES (Bendigo & District CC) | |||||
58 | Dylan PROCTOR-PARKER (Carnegie Caulfield CC) | |||||
59 | Jacob HENERY (Bendigo & District CC) | |||||
60 | Peter MAKROGIANNIDIS (Carnegie Caulfield CC) | |||||
61 | Jamie RADFORD (Blackburn CC) | |||||
62 | Dom PARSONS (Hawthorn CC) | |||||
63 | Ashley NEWNHAM (Blackburn CC) | |||||
64 | Harry WILLEN (Bendigo & District CC) | |||||
65 | James POLITES (Carnegie Caulfield CC) | |||||
66 | Marcus WALKER (Bendigo & District CC) | |||||
67 | Nash SNOOKS (Carnegie Caulfield CC) | |||||
68 | Leo ZIMMERMANN (Norwood CC) | |||||
69 | Toby MCCAIG (Bendigo & District CC) | |||||
70 | Jacob BOS (Kilkenny CC) |
26.6 KM - 2:50 PM
151 | Kristian APARO (Carnegie Caulfield CC) | |||||
152 | Cadel HOWIE (Port Fairy CC) | |||||
153 | Alex DEVILEE (Hawthorn CC) | |||||
154 | Rhyan MENZEL (Hamilton CC) | |||||
155 | Fraser CLARK (Geelong CC) | |||||
156 | Tom FOSTER (Carnegie Caulfield CC) | |||||
157 | Eddie WORRALL (Warrnambool CC) | |||||
158 | Oskar VON WYSS (Hawthorn CC) | |||||
159 | Riley ONTRONEN (Port Fairy CC) |
53.2 KM - 12:30 PM
1 | Patrick EDDY (Bendigo & District CC) | |||||
2 | Jesse NORTON (Ballarat / Sebastopol CC) | |||||
3 | Blake AGNOLETTO (Bendigo & District CC) | |||||
4 | Travis STEWART (Carnegie Caulfield CC) | |||||
5 | Alexander ALLOTT (Bendigo & District CC) | |||||
6 | Oliver MCLEAN (Leongatha CC) | |||||
7 | Darcy MCCLURE-WALLACE (Bendigo & District CC) | |||||
8 | Angus MILLER (South Coast CC) | |||||
9 | Zac KELLY (Hawthorn CC) | |||||
11 | Alex KATRIS (Hawthorn CC) | |||||
12 | Bilal OCAL (Coburg CC) | |||||
13 | Jamie HAZELDEN (Preston CC) | |||||
14 | Murray CULLING (Ararat & District CC) | |||||
15 | Jonathan MARR (Blackburn CC) | |||||
16 | Connor SYMONS (Bendigo & District CC) | |||||
17 | Abraham NASRE (Brunswick CC) | |||||
18 | Jai FIELKE (Norwood CC) | |||||
19 | Cooper MCCORMICK (Hawthorn CC) | |||||
20 | Dalton STRETTON (City of Burnie CC) | |||||
21 | Mitchell NATT (South Coast CC) | |||||
22 | Harry NANKERVIS (Bendigo & District CC) | |||||
23 | Ethan BIRRANE (South Coast CC) | |||||
24 | Alastair MACKELLAR (Sunshine Coast CC) | |||||
25 | Zac BARNHILL (Wagga Wagga CC) |
53.2 KM - 12:35 PM
10 | Jordie GRAY (St Kilda CC) | |||||
101 | Zach OWEN (Albury-Wodonga Panthers CC) | |||||
102 | Aubrey PRICE (Preston CC) | |||||
103 | Fergus BROWNING (St Kilda CC) | |||||
104 | Kade KILLEEN (St Kilda CC) | |||||
105 | Dakota COOPER (Geelong CC) | |||||
106 | Peter CLARKE (Blackburn CC) | |||||
107 | Ewan GROVER (Brunswick CC) | |||||
108 | Tom NICOLSON (Castlemaine CC) | |||||
109 | Maximus MCCALLION (Preston CC) | |||||
110 | Angus VANDER (Brunswick CC) | |||||
111 | Mitchell MCGOVERN (Blackburn CC) | |||||
112 | Stuart BAILEY (Bendigo & District CC) | |||||
113 | Ronan TEESE (Sunbury Cycling Club) | |||||
114 | Austin COLLINS-LESLIE (Blackburn CC) | |||||
115 | Nathan BOWDEN (Blackburn CC) | |||||
116 | Aidan TEESE (Sunbury Cycling Club) | |||||
117 | Billy ARMSTRONG (Preston CC) | |||||
118 | James STAMBE (Hawthorn CC) | |||||
119 | Luka CORDEDDA (Bendigo & District CC) | |||||
120 | Cambell VORRATH (Carnegie Caulfield CC) | |||||
121 | Luke MCLAREN (Hamilton CC) | |||||
122 | Jackson HRIBAR (Blackburn CC) | |||||
123 | Ty WIDDICOMBE (Colac CC) | |||||
124 | Jude THURSBY (South Coast CC) | |||||
125 | James FORBES (Carnegie Caulfield CC) | |||||
126 | Zac MARRIAGE (Kilkenny CC) | |||||
127 | Oscar JONES (Bendigo & District CC) | |||||
128 | Nick FRISBY (Geelong CC) |
26.6 KM - 2:40 PM
81 | Jasmine EDDY (Bendigo & District CC) | |||||
82 | Lucinda STEWART (Carnegie Caulfield CC) | |||||
83 | Belinda BAILEY (Bendigo & District CC) | |||||
84 | Tess WIGHT (Mt Gambier CC) | |||||
85 | Madeleine STARLING (Carnegie Caulfield CC) | |||||
86 | Sophie MARR (Blackburn CC) | |||||
87 | Sophie SUTTON (Blackburn CC) | |||||
88 | Ava GIRAMONDO (Brunswick CC) | |||||
89 | Tiana SKAFTE (Carnegie Caulfield CC) | |||||
90 | Lauren FITZGERALD (Blackburn CC) | |||||
91 | Shannon CRAGGILL (Brunswick CC) | |||||
92 | Ruby MCLEAN (Bendigo & District CC) | |||||
93 | Jacqueline VOLTZ (Port Adelaide CC) |
26.6 KM - 2:40 PM
181 | Mia WILLIAMS (Carnegie Caulfield CC) | |||||
182 | Alana HRIBAR (Blackburn CC) | |||||
183 | Sophie CASTLE (Bendigo & District CC) | |||||
184 | Jessica MCLAREN (Hamilton CC) | |||||
185 | Lily JOHNSTONE (Blackburn CC) |
53.2 KM - 12:40 PM
31 | Ella SIBLEY (South Coast CC) | |||||
32 | Neve BRADBURY (St Kilda CC) | |||||
33 | Nikki MENZEL (Hamilton CC) | |||||
34 | Alessia MCCAIG (Bendigo & District CC) | |||||
35 | Eloise SANDOW (Scotch College SA CC) | |||||
36 | Sarah DOYLE (Blackburn CC) | |||||
37 | Keely BENNETT (Brunswick CC) | |||||
38 | Katarina CHUNG-ORR (Port Adelaide CC) | |||||
39 | Hayley JENKINS (Brunswick CC) | |||||
40 | Olivia SENS (Bendigo & District CC) | |||||
41 | Alyssa POLITES (Carnegie Caulfield CC) |
53.2 KM - 12:40 PM
131 | Tegan MENZEL (Hamilton CC) |