10:00AM @ Warragul City Motors
1 | Raphael FREIENSTEIN (InForm MAKE) | |||||
2 | Liam GARRIGA (InForm MAKE) | |||||
3 | Carter TURNBULL (InForm MAKE) | |||||
4 | Stuart SMITH (InForm MAKE) | |||||
5 | David WILLIAMS (InForm MAKE) | |||||
6 | Jason THOMASON (Van D'am Racing p/b Butterfields) | |||||
7 | Rylan DOWDELL (Van D'am Racing p/b Butterfields) | |||||
8 | Ethan EGGLESTONE (Van D'am Racing p/b Butterfields) | |||||
11 | Benjamin ANDREWS (Oliver's Real Food Racing) | |||||
12 | Rowan DEVER (Oliver's Real Food Racing) | |||||
13 | Trevor SPENCER (Oliver's Real Food Racing) | |||||
14 | Nicholas WHITE (Oliver's Real Food Racing) | |||||
16 | Allan SATCHELL (Stawell Great Western CC) | |||||
17 | Karl EVANS (Norwood Cycling Club) | |||||
18 | Flynn EADY-JENNINGS (Hawthorn Cycling Club) | |||||
19 | Harry ASKEW (Kilkenny Cycling Club) | |||||
20 | Trent MOREY (Carnegie Caulfield CC) | |||||
21 | Sam BASCOMBE (St Kilda Cycling Club) | |||||
22 | Zachary JOHNSON (Launceston City Cycling Club) | |||||
23 | Steven ROBB (Carnegie Caulfield CC) | |||||
24 | Rudy PORTER (Carnegie Caulfield CC) | |||||
25 | Kallum PARLEVLIET (St Kilda Cycling Club) | |||||
26 | Daniel FURMSTON (Latrobe City Cycling Club) | |||||
27 | Liam EDWARDS (Shepparton Cycling Club) | |||||
28 | Jordan SCHMIDT (South West CC) | |||||
29 | Alastair CHRISTIE-JOHNSTON (Hawthorn Cycling Club) | |||||
30 | Jordan VILLANI (St Kilda Cycling Club) | |||||
31 | Adam BLAZEVIC (Blackburn Cycling Club) | |||||
32 | Joel COXON (Hawthorn Cycling Club) | |||||
33 | Daniel TAYLOR (Ballarat / Sebastopol Cycling Club) |
9:30AM @ Noojee Heritage Centre
51 | Michael WATKINS (Southern Masters Cycling Club) | |||||
52 | Sean VINTIN (Hawthorn Cycling Club) | |||||
53 | Shaun GINSBOURG (Hawthorn Cycling Club) | |||||
54 | Nick HARVEY (St Kilda Cycling Club) | |||||
55 | Craig EASTWOOD (Melbourne Cycling League) | |||||
56 | Jie LI (Blackburn Cycling Club) | |||||
57 | Greg NICHOLS (Carnegie Caulfield CC) | |||||
58 | Andrew KANTOR (Carnegie Caulfield CC) | |||||
59 | Anthony COXON (Hawthorn Cycling Club) | |||||
60 | Julien FLEURUS (Melbourne Cycling League) | |||||
61 | Thomas DE GARIS (Norwood Cycling Club) | |||||
62 | Tayfun UGRASBUL (Melbourne Cycling League) | |||||
63 | Sam EDWARDS (Melbourne Cycling League) | |||||
64 | Craig KEANE (ADF Cycling) | |||||
65 | Nick BLADEN (St Kilda Cycling Club) | |||||
66 | Matthew IRONS (Melbourne University Cycling Club) | |||||
67 | Lynton ZAWADZKI (Melbourne Cycling League) | |||||
68 | Gabriel CAREY (St Kilda Cycling Club) | |||||
69 | Jason LAIRD (Warragul Cycling Club) |
10:25AM @ Warragul City Motors
91 | Sarah GIGANTE (Holden Team Gusto) | |||||
92 | Grace BROWN (Holden Team Gusto) | |||||
93 | Catalina SOTO (Holden Team Gusto) | |||||
94 | Justine BARROW (Coburg Cycling Club) | |||||
95 | Jenny PETTENON (Hawthorn Cycling Club) | |||||
96 | Madison PELZER (St Kilda Cycling Club) | |||||
97 | Michaela PARSONS (St Kilda Cycling Club) |
10:20AM @ Warragul City Motors
101 | William MOLONEY-MORTON (Carnegie Caulfield CC) | |||||
102 | Angus MCLEAN (Wangaratta Cycling Club) | |||||
103 | Bentley NIQUET-OLDEN (Carnegie Caulfield CC) | |||||
104 | Mike KORENEFF (Singapore) | |||||
105 | Patrick BRETT (Carnegie Caulfield CC) | |||||
106 | Connor RATE (Carnegie Caulfield CC) | |||||
107 | Byron WOODS (Shepparton Cycling Club) | |||||
108 | John MAGUIRE (Ballarat / Sebastopol Cycling Club) | |||||
109 | Leigh PHILLIPS (Carnegie Caulfield CC) | |||||
110 | Brendon GREEN (Blackburn Cycling Club) | |||||
111 | Paul SPEED (St Kilda Cycling Club) | |||||
112 | Charlie BARBER (Hawthorn Cycling Club) | |||||
113 | Rodney AITKEN (Casey Cardinia HPV CC) | |||||
114 | Bret MURRAY (Carnegie Caulfield CC) | |||||
115 | Ross HAMILTON (Blackburn Cycling Club) | |||||
116 | Brendan THORNTON (Hawthorn Cycling Club) | |||||
117 | Scott RETTINO (Melbourne Cycling League) | |||||
118 | Mackenzie HASTINGS (Brunswick Cycling Club) | |||||
119 | Adrian WEBER (Mornington Cycling Club) | |||||
120 | Lachlan MARSHALL (Footscray Cycling Club) | |||||
121 | Ryan ROWELL (Geelong Cycling Club) | |||||
122 | Ben JONES (Carnegie Caulfield CC) |
9:50AM @ Noojee Heritage Centre
131 | William GIELEWSKI (St Kilda Cycling Club) | |||||
132 | Leigh STOTT (Leongatha Cycling Club) | |||||
133 | Leigh MILLER (Alpine Cycling Club) | |||||
134 | Adam DAWSON (Blackburn Cycling Club) | |||||
135 | Robert MERKEL (Sunbury Cycling Club) | |||||
136 | Adam SKIDMORE (Albury-Wodonga Panthers Cycling Club) | |||||
137 | Kurt DECKER (Blackburn Cycling Club) | |||||
138 | Sean HARDY (St Kilda Cycling Club) | |||||
139 | Rob MITCHELL (Hawthorn Cycling Club) | |||||
140 | Jeremy WILLIAMS (Hawthorn Cycling Club) | |||||
141 | Roland ELSDON (Warragul Cycling Club) | |||||
142 | Brad THEXTON (Melbourne Cycling League) | |||||
143 | Daniel WARD (Blackburn Cycling Club) | |||||
144 | Alain HOSKING (Coburg Cycling Club) | |||||
145 | Tam NGUYEN (Footscray Cycling Club) | |||||
146 | Michael HAY (Melbourne Cycling League) | |||||
147 | Paul YEO (Carnegie Caulfield CC) | |||||
148 | Wayne D'AGOSTINI (Sunbury Cycling Club) | |||||
149 | Vince PATTON (Southern Masters Cycling Club) | |||||
150 | Sebastien MENANT (Hawthorn Cycling Club) | |||||
151 | Dean TURNER (Italo Australian Cycling Club) | |||||
152 | Anthony SOMERS (Brunswick Cycling Club) | |||||
153 | Aaron WAIN (Wellington Cycling Club) | |||||
154 | Julian DEL BEATO (Hawthorn Cycling Club) | |||||
155 | Matthew KEMP (St Kilda Cycling Club) | |||||
156 | Shaun CIAVARELLA (Southern Masters Cycling Club) | |||||
157 | Anthony VANDENBERG (Carnegie Caulfield CC) | |||||
158 | Scott SETFORD (Blackburn Cycling Club) |
9:55AM @ Noojee Heritage Centre
191 | Naomi RANDS (Southern Masters Cycling Club) | |||||
192 | Meredith CLARK (St Kilda Cycling Club) | |||||
193 | Katie TAYLOR (Melbourne Cycling League) | |||||
194 | Jeddah BREMAN (Hawthorn Cycling Club) | |||||
195 | Viki NEWTON (The Pirates Sporting Club) | |||||
196 | Simona INFANTINO (Melbourne Cycling League) | |||||
197 | Zoe BLOORE (Alpine Cycling Club) |
10:10AM @ Warragul City Motors
201 | Richard BARKER (TM Insight Masters) | |||||
202 | Trent SHANNON (TM Insight Masters) | |||||
203 | Christopher COX (TM Insight Masters) | |||||
204 | Lachlan CASTRAN (TM Insight Masters) | |||||
206 | Paul MARTINICO (460degrees) | |||||
207 | Rob SIMPSON (460degrees) | |||||
208 | Damien BOVALINO (460degrees) | |||||
209 | Matt CONVERY (460degrees) | |||||
211 | Tim MCGRATH (St Kilda Cycling Club) | |||||
212 | Andrew SLOMAN (St Kilda Cycling Club) | |||||
213 | Christopher SMITH (St Kilda Cycling Club) | |||||
214 | Tom LEAPER (Blackburn Cycling Club) | |||||
215 | Clint PERRETT (Melbourne Cycling League) | |||||
216 | Cameron CLAMP (Melbourne Cycling League) | |||||
217 | Cameron MACQUEEN (Melbourne Cycling League) | |||||
218 | Nicholas MAHONEY (Brunswick Cycling Club) | |||||
219 | Adrian D'ALFONSO (Brunswick Cycling Club) | |||||
220 | Paul KERNAN (St Kilda Cycling Club) | |||||
221 | Paul JONES (Coburg Cycling Club) | |||||
222 | Sam GIFFORD (St Kilda Cycling Club) | |||||
223 | Steve WILSON (Melbourne Cycling League) |
9:40AM @ Noojee Heritage Centre
231 | Terance HORE (St Kilda Cycling Club) | |||||
232 | Alastair HASTINGS (Hawthorn Cycling Club) | |||||
233 | Harrison HEIN (Carnegie Caulfield CC) | |||||
234 | Ewen DOONAN (Blackburn Cycling Club) | |||||
235 | Ananda CHU (Carnegie Caulfield CC) | |||||
236 | Harry MORGAN (Blackburn Cycling Club) | |||||
237 | Chris NAUMOVIC (Hawthorn Cycling Club) | |||||
238 | Connor BAGOT (Warragul Cycling Club) | |||||
239 | Nick MANSON (Hawthorn Cycling Club) | |||||
240 | Spencer EVANS (Bendigo & District CC) | |||||
241 | Angus LOGUE (Brunswick Cycling Club) |
9:55AM @ Noojee Heritage Centre
71 | Rebecca COVINGTON (Hawthorn Cycling Club) | |||||
72 | Bernadette FITZGERALD (Leongatha Cycling Club) | |||||
73 | Jenny GRIFFITHS (Alpine Cycling Club) | |||||
74 | Grace MAYNE (Ballarat / Sebastopol Cycling Club) | |||||
75 | Robyn BAKER (St Kilda Cycling Club) | |||||
76 | Angela MACRAE (Hawthorn Cycling Club) |