Tour of East Gippsland Time Trial Stage 2 Provisional
2:01:00 pm | 138 | Jason JAMES (Southern Masters CC) | ____ | MMB | ||
2:01:30 pm | 137 | Kent CARPENTER (Jindabyne CC) | ____ | MMB | ||
2:02:00 pm | 136 | Jean-Philippe LECLERCQ (Southern Masters CC) | ____ | MMB | ||
2:02:30 pm | 135 | Bruce TREW (Mornington CC) | ____ | MMB | ||
2:03:00 pm | 134 | Justin DEELEY (Southern Masters CC) | ____ | MMB | ||
2:03:30 pm | 133 | Nicholas MCENIRY (St Kilda CC) | ____ | MMB | ||
2:04:00 pm | 132 | Steaven NEAVE (Mornington CC) | ____ | MMB | ||
2:04:30 pm | 131 | Ryan WATERSON (Southern Masters CC) | ____ | MMB | ||
2:05:00 pm | 130 | Michael VILLANI (Carnegie Caulfield CC) | ____ | MMB | ||
2:05:30 pm | 129 | Stephen PARKER (Southern Masters CC) | ____ | MMB | ||
2:06:00 pm | 128 | Joe SPANO (Carnegie Caulfield CC) | ____ | MMB | ||
2:06:30 pm | 127 | Matthew IRONS (Melbourne University CC) | ____ | MMB | ||
2:07:00 pm | 126 | Cameron JUDSON (Harlequin) | ____ | MMB | ||
2:07:30 pm | 125 | Ado BARKER (Coburg CC) | ____ | MMB | ||
2:08:00 pm | 124 | Gary HAAS (Southern Masters CC) | ____ | MMB | ||
2:08:30 pm | 123 | William GIELEWSKI (St Kilda CC) | ____ | MMB | ||
2:09:00 pm | 122 | Sean HARDY (St Kilda CC) | ____ | MMB | ||
2:09:30 pm | 121 | Shane WARD (Albury-Wodonga CC) | ____ | MMB | ||
2:12:00 pm | 54 | Tim WILSON (St Kilda CC) | ____ | EMC | ||
2:12:30 pm | 53 | Will ANDERSON (Bairnsdale CC) | ____ | EMC | ||
2:13:00 pm | 52 | Callum HOPKINS (Blackburn CC) | ____ | EMC | ||
2:13:30 pm | 51 | Jack SCHOUTEN (Launceston City CC) | ____ | EMC | ||
2:14:00 pm | 50 | Thomas FITZGERALD (Leongatha CC) | ____ | EMC | ||
2:14:30 pm | 49 | Mitch RANKIN (Wellington CC) | ____ | EMC | ||
2:15:00 pm | 48 | Joshua DAVIS (Mornington CC) | ____ | EMC | ||
2:15:30 pm | 47 | Connor BAGOT (Warragul CC) | ____ | EMC | ||
2:16:00 pm | 46 | Julian AZARET (Carnegie Caulfield CC) | ____ | EMC | ||
2:16:30 pm | 45 | Thomas DUCK (Coburg CC) | ____ | EMC | ||
2:17:00 pm | 44 | Tim OKRAGLIK (Carnegie Caulfield CC) | ____ | EMC | ||
2:17:30 pm | 43 | Tom SHARP (Albury-Wodonga CC) | ____ | EMC | ||
2:18:00 pm | 42 | Ben LEEMBRUGGEN (Carnegie Caulfield CC) | ____ | EMC | ||
2:18:30 pm | 41 | Jack MARSHALL (Mornington CC) | ____ | EMC | ||
2:21:00 pm | 173 | Robert CHIGNELL (St Kilda CC) | ____ | MMC | ||
2:21:30 pm | 172 | Matthew SHIELDS (Coburg CC) | ____ | MMC | ||
2:22:00 pm | 171 | Glen JANETZKI (Melbourne Cycling League) | ____ | MMC | ||
2:22:30 pm | 170 | Jason FRITZLAFF (Warragul CC) | ____ | MMC | ||
2:23:00 pm | 169 | Daniel INGLIS (Carnegie Caulfield CC) | ____ | MMC | ||
2:23:30 pm | 168 | Andrew MAITLAND (St Kilda CC) | ____ | MMC | ||
2:24:00 pm | 167 | Glen WALKER (Warragul CC) | ____ | MMC | ||
2:24:30 pm | 166 | Gary PEARSON (Jindabyne CC) | ____ | MMC | ||
2:25:00 pm | 165 | Peter MACDONALD (Warragul CC) | ____ | MMC | ||
2:25:30 pm | 164 | Paul CURRY (Mornington CC) | ____ | MMC | ||
2:26:00 pm | 163 | Mark ADAMS (Hawthorn CC) | ____ | MMC | ||
2:26:30 pm | 162 | Sam CUNINGHAME (Vikings CC ACT) | ____ | MMC | ||
2:27:00 pm | 161 | Peter STOREY (Vikings CC ACT) | ____ | MMC | ||
2:27:30 pm | 160 | Dayne NASH (St Kilda CC) | ____ | MMC | ||
2:28:00 pm | 159 | Brett LINDSTROM (Southern Masters CC) | ____ | MMC | ||
2:28:30 pm | 158 | Joel BYRNES (Southern Masters CC) | ____ | MMC | ||
2:29:00 pm | 157 | Simon ANDERSON (Bairnsdale CC) | ____ | MMC | ||
2:29:30 pm | 156 | Paul YEATMAN (Warragul CC) | ____ | MMC | ||
2:30:00 pm | 155 | Vaughan WEBBER (Blackburn CC) | ____ | MMC | ||
2:30:30 pm | 154 | Tom REID (Warragul CC) | ____ | MMC | ||
2:31:00 pm | 153 | Ken ATTARD (Footscray CC) | ____ | MMC | ||
2:31:30 pm | 152 | Paul BERRY (Coburg CC) | ____ | MMC | ||
2:32:00 pm | 151 | Guy GREEN (Blackburn CC) | ____ | MMC | ||
2:34:00 pm | 97 | Sarah DOYLE (Blackburn CC) | ____ | WB | ||
2:34:30 pm | 96 | Amanda KRAMER (St Kilda CC) | ____ | WB | ||
2:35:00 pm | 95 | Gail PEARSON (Jindabyne CC) | ____ | WB | ||
2:35:30 pm | 94 | Viki SPEED (The Pirates Sporting Club) | ____ | WB | ||
2:36:00 pm | 93 | Jennifer MATTHIES (Hawthorn CC) | ____ | WB | ||
2:36:30 pm | 92 | Ella ATKINSON (Melbourne Cycling League) | ____ | WB | ||
2:37:00 pm | 91 | Katie TAYLOR (Melbourne Cycling League) | ____ | WB | ||
2:37:30 pm | 90 | Magda URBANEK (Hawthorn CC) | ____ | WB | ||
2:38:00 pm | 89 | Rachel DELANY (Cycling Victoria) | ____ | WB | ||
2:38:30 pm | 88 | Marie-Louise FITZGERALD (Collective Cycle Club) | ____ | WB | ||
2:39:00 pm | 87 | Claire VINCENT (St Kilda CC) | ____ | WB | ||
2:39:30 pm | 86 | Jeddah BREMAN (Hawthorn CC) | ____ | WB | ||
2:40:00 pm | 85 | Sharni MORLEY (Brunswick CC) | ____ | WB | ||
2:40:30 pm | 84 | Grace MAYNE (Mornington CC) | ____ | WB | ||
2:41:00 pm | 83 | Bizzy BUTTERWORTH (Mornington CC) | ____ | WB | ||
2:41:30 pm | 82 | Julia ARNOLD (Coburg CC) | ____ | WB | ||
2:42:00 pm | 81 | Julia ATKINS (St Kilda CC) | ____ | WB | ||
2:44:30 pm | 188 | Cristina VARA ALMIRALL (Blackburn CC) | ____ | WC | ||
2:45:00 pm | 187 | Sharon BLEGG (Bairnsdale CC) | ____ | WC | ||
2:45:30 pm | 186 | Bernadette FITZGERALD (Leongatha CC) | ____ | WC | ||
2:46:00 pm | 185 | Michelle SCURR (Brunswick CC) | ____ | WC | ||
2:46:30 pm | 184 | Debra LINDSTROM (Hawthorn CC) | ____ | WC | ||
2:47:00 pm | 183 | Corinn STRATING (Coburg CC) | ____ | WC | ||
2:47:30 pm | 189 | Brianna SAMUHEL (Parklife CC) | ____ | WC | ||
2:48:00 pm | 182 | Erin FERGUSON (Melbourne Cycling League) | ____ | WC | ||
2:48:30 pm | 181 | Kate SCARLETT (Melbourne University CC) | ____ | WC | ||
2:51:00 pm | 147 | Emma CHILTON (Roxsolt Attaquer) | ____ | WA | ||
2:51:30 pm | 146 | Ashlee JONES (Carnegie Caulfield CC) | ____ | WA | ||
2:52:00 pm | 145 | Isla BRADBURY (Roxsolt Attaquer) | ____ | WA | ||
2:52:30 pm | 144 | Jade COLLIGAN (Nowra Velo Club) | ____ | WA | ||
2:53:00 pm | 143 | Peta MULLENS (Roxsolt Attaquer) | ____ | WA | ||
2:53:30 pm | 142 | Jenny PETTENON (Hawthorn CC) | ____ | WA | ||
2:54:00 pm | 141 | Neve BRADBURY (Roxsolt Attaquer) | ____ | WA | ||
2:57:00 pm | 77 | Brodie SIMS (Seymour Broadford CC) | ____ | EMB | ||
2:57:30 pm | 76 | Nicholas TORNEY (Cobram Barooga CC) | ____ | EMB | ||
2:58:00 pm | 75 | Zach OWEN (Albury-Wodonga CC) | ____ | EMB | ||
2:58:30 pm | 74 | Ben SOLLY (Carnegie Caulfield CC) | ____ | EMB | ||
2:59:00 pm | 73 | John ROSS (Footscray CC) | ____ | EMB | ||
2:59:30 pm | 72 | Harrison MCLEAN (Leongatha CC) | ____ | EMB | ||
3:00:00 pm | 71 | Alastair HASTINGS (Hawthorn CC) | ____ | EMB | ||
3:00:30 pm | 70 | Jordie GRAY (St Kilda CC) | ____ | EMB | ||
3:01:00 pm | 69 | Oliver MCLEAN (Leongatha CC) | ____ | EMB | ||
3:01:30 pm | 68 | Brendan THORNTON (Hawthorn CC) | ____ | EMB | ||
3:02:00 pm | 67 | Mackenzie HASTINGS (Brunswick CC) | ____ | EMB | ||
3:02:30 pm | 66 | Sam GREENWOOD (Hawthorn CC) | ____ | EMB | ||
3:03:00 pm | 65 | Connor RATE (Carnegie Caulfield CC) | ____ | EMB | ||
3:03:30 pm | 64 | Dan PECK (Coburg CC) | ____ | EMB | ||
3:04:00 pm | 63 | Alex DUNBAR (Leongatha CC) | ____ | EMB | ||
3:04:30 pm | 62 | Terance HORE (St Kilda CC) | ____ | EMB | ||
3:05:00 pm | 61 | Paul SPEED (The Pirates Sporting Club) | ____ | EMB | ||
3:08:00 pm | 109 | Greg NICHOLS (South Melbourne Physio) | ____ | MMA | ||
3:08:30 pm | 104 | Darryn BENN (Kosdown Performance) | ____ | MMA | ||
3:09:00 pm | 114 | Elliot SMITH (St Kilda CC) | ____ | MMA | ||
3:09:30 pm | 108 | Matt DARBY (South Melbourne Physio) | ____ | MMA | ||
3:10:00 pm | 103 | Dominik DUDKIEWICZ (Kosdown Performance) | ____ | MMA | ||
3:10:30 pm | 113 | Adrian LITTLE (Southern Masters CC) | ____ | MMA | ||
3:11:00 pm | 115 | Jarrod MORONI (Bendigo & District CC) | ____ | MMA | ||
3:11:30 pm | 107 | Shannon SCOTT (South Melbourne Physio) | ____ | MMA | ||
3:12:00 pm | 102 | Bret STEISZKAL (Kosdown Performance) | ____ | MMA | ||
3:12:30 pm | 112 | Ricardo PINTO (Melbourne Cycling League) | ____ | MMA | ||
3:13:00 pm | 111 | Mark SEDDON (Hawthorn CC) | ____ | MMA | ||
3:13:30 pm | 106 | Paul BAKKER (South Melbourne Physio) | ____ | MMA | ||
3:14:00 pm | 101 | Tom LEAPER (Kosdown Performance) | ____ | MMA | ||
3:17:00 pm | 28 | John MAGUIRE (Ballarat / Sebastopol CC) | ____ | EMA | ||
3:17:30 pm | 22 | Charlie BARBER (Butterfields – Appselec) | ____ | EMA | ||
3:18:00 pm | 26 | Angus COLLINS (Brunswick CC) | ____ | EMA | ||
3:18:30 pm | 10 | William MOLONEY-MORTON (InForm TM Insight MAKE B) | ____ | EMA | ||
3:19:00 pm | 30 | Abraham NASRE (Brunswick CC) | ____ | EMA | ||
3:19:30 pm | 5 | David WILLIAMS (InForm TM Insight MAKE W) | ____ | EMA | ||
3:20:00 pm | 36 | Julian THOMSON (Bendigo & District CC) | ____ | EMA | ||
3:20:30 pm | 29 | Lachlan MARSHALL (Footscray CC) | ____ | EMA | ||
3:21:00 pm | 21 | Blake AGNOLETTO (Butterfields – Appselec) | ____ | EMA | ||
3:21:30 pm | 9 | Patrick LANE (InForm TM Insight MAKE B) | ____ | EMA | ||
3:22:00 pm | 19 | Liam PINO (Total Rush) | ____ | EMA | ||
3:22:30 pm | 14 | Dylan LINDSEY (Subaru Anchor Point Racing) | ____ | EMA | ||
3:23:00 pm | 4 | Carter TURNBULL (InForm TM Insight MAKE W) | ____ | EMA | ||
3:23:30 pm | 25 | Aaron COGHLAN (Nowra Velo Club) | ____ | EMA | ||
3:24:00 pm | 35 | Alexander SMYTH (Carnegie Caulfield CC) | ____ | EMA | ||
3:24:30 pm | 15 | Jordy VILLIANI (Subaru Anchor Point Racing) | ____ | EMA | ||
3:25:00 pm | 33 | David RANDALL (Melbourne University CC) | ____ | EMA | ||
3:25:30 pm | 27 | Liam EDWARDS (Shepparton CC) | ____ | EMA | ||
3:26:00 pm | 8 | Patrick EDDY (InForm TM Insight MAKE B) | ____ | EMA | ||
3:26:30 pm | 18 | Brendon GREEN (Total Rush) | ____ | EMA | ||
3:27:00 pm | 13 | Nick LEONARD (Subaru Anchor Point Racing) | ____ | EMA | ||
3:27:30 pm | 3 | Rudy PORTER (InForm TM Insight MAKE W) | ____ | EMA | ||
3:28:00 pm | 23 | Aidan BUTTIGIEG (Butterfields – Appselec) | ____ | EMA | ||
3:28:30 pm | 37 | Liam WHITE (Ballarat / Sebastopol CC) | ____ | EMA | ||
3:29:00 pm | 32 | Jesse NORTON (Ballarat / Sebastopol CC) | ____ | EMA | ||
3:29:30 pm | 20 | Henry DIETZE (Brunswick CC) | ____ | EMA | ||
3:30:00 pm | 7 | Samual EDDY (InForm TM Insight MAKE B) | ____ | EMA | ||
3:30:30 pm | 17 | Callan DOUGLAS (Total Rush) | ____ | EMA | ||
3:31:00 pm | 12 | Alex HOLDEN (Subaru Anchor Point Racing) | ____ | EMA | ||
3:31:30 pm | 2 | Tom MCFARLANE (InForm TM Insight MAKE W) | ____ | EMA | ||
3:32:00 pm | 31 | Bentley NIQUET-OLDEN (Carnegie Caulfield CC) | ____ | EMA | ||
3:32:30 pm | 38 | Nicholas WHITE (Ballarat / Sebastopol CC) | ____ | EMA | ||
3:33:00 pm | 34 | Morgan SMITH (St George CC) | ____ | EMA | ||
3:33:30 pm | 24 | Alastair CHRISTIE-JOHNSTON (Hawthorn CC) | ____ | EMA | ||
3:34:00 pm | 6 | Tom BENTON (InForm TM Insight MAKE B) | ____ | EMA | ||
3:34:30 pm | 16 | Ewen DOONAN (Total Rush) | ____ | EMA | ||
3:35:00 pm | 11 | Jack AITKEN (Subaru Anchor Point Racing) | ____ | EMA | ||
3:35:30 pm | 1 | Nathan ELLIOTT (InForm TM Insight MAKE W) | ____ | EMA |