112.6 KM – Start 11:30
1 | Nathan ELLIOTT (InForm TM Insight MAKE W) | |||||
2 | Tom MCFARLANE (InForm TM Insight MAKE W) | |||||
3 | Rudy PORTER (InForm TM Insight MAKE W) | |||||
4 | Carter TURNBULL (InForm TM Insight MAKE W) | |||||
5 | David WILLIAMS (InForm TM Insight MAKE W) | |||||
6 | Tom BENTON (InForm TM Insight MAKE B) | |||||
7 | Samual EDDY (InForm TM Insight MAKE B) | |||||
8 | Patrick EDDY (InForm TM Insight MAKE B) | |||||
9 | Patrick LANE (InForm TM Insight MAKE B) | |||||
10 | William MOLONEY-MORTON (InForm TM Insight MAKE B) | |||||
11 | Jack AITKEN (Subaru Anchor Point Racing) | |||||
12 | Alex HOLDEN (Subaru Anchor Point Racing) | |||||
13 | Nick LEONARD (Subaru Anchor Point Racing) | |||||
14 | Dylan LINDSEY (Subaru Anchor Point Racing) | |||||
15 | Jordy VILLIANI (Subaru Anchor Point Racing) | |||||
16 | Ewen DOONAN (Total Rush) | |||||
17 | Callan DOUGLAS (Total Rush) | |||||
18 | Brendon GREEN (Total Rush) | |||||
19 | Liam PINO (Total Rush) | |||||
20 | Henry DIETZE (Brunswick CC) | |||||
21 | Blake AGNOLETTO (Butterfields – Appselec) | |||||
22 | Charlie BARBER (Butterfields – Appselec) | |||||
23 | Aidan BUTTIGIEG (Butterfields – Appselec) | |||||
24 | Alastair CHRISTIE-JOHNSTON (Hawthorn CC) | |||||
25 | Aaron COGHLAN (Nowra Velo Club) | |||||
26 | Angus COLLINS (Brunswick CC) | |||||
27 | Liam EDWARDS (Shepparton CC) | |||||
28 | John MAGUIRE (Ballarat / Sebastopol CC) | |||||
29 | Lachlan MARSHALL (Footscray CC) | |||||
30 | Abraham NASRE (Brunswick CC) | |||||
31 | Bentley NIQUET-OLDEN (Carnegie Caulfield CC) | |||||
32 | Jesse NORTON (Ballarat / Sebastopol CC) | |||||
33 | David RANDALL (Melbourne University CC) | |||||
34 | Morgan SMITH (St George CC) | |||||
35 | Alexander SMYTH (Carnegie Caulfield CC) | |||||
36 | Julian THOMSON (Bendigo & District CC) | |||||
37 | Liam WHITE (Ballarat / Sebastopol CC) | |||||
38 | Nicholas WHITE (Ballarat / Sebastopol CC) |
94.6 KM – Start 11:33
101 | Tom LEAPER (Kosdown Performance) | |||||
102 | Bret STEISZKAL (Kosdown Performance) | |||||
103 | Dominik DUDKIEWICZ (Kosdown Performance) | |||||
104 | Darryn BENN (Kosdown Performance) | |||||
106 | Paul BAKKER (South Melbourne Physio) | |||||
107 | Shannon SCOTT (South Melbourne Physio) | |||||
108 | Matt DARBY (South Melbourne Physio) | |||||
109 | Greg NICHOLS (South Melbourne Physio) | |||||
111 | Mark SEDDON (Hawthorn CC) | |||||
112 | Ricardo PINTO (Melbourne Cycling League) | |||||
113 | Adrian LITTLE (Southern Masters CC) | |||||
114 | Elliot SMITH (St Kilda CC) | |||||
115 | Jarrod MORONI (Bendigo & District CC) |
76.6 KM – Start 11:39
141 | Neve BRADBURY (Roxsolt Attaquer) | |||||
142 | Jenny PETTENON (Hawthorn CC) | |||||
143 | Peta MULLENS (Roxsolt Attaquer) | |||||
144 | Jade COLLIGAN (Nowra Velo Club) | |||||
145 | Isla BRADBURY (Roxsolt Attaquer) | |||||
146 | Ashlee JONES (Carnegie Caulfield CC) | |||||
147 | Emma CHILTON (Roxsolt Attaquer) |
76.6 KM – Start 8:03
41 | Jack MARSHALL (Mornington CC) | |||||
42 | Ben LEEMBRUGGEN (Carnegie Caulfield CC) | |||||
43 | Tom SHARP (Albury-Wodonga CC) | |||||
44 | Tim OKRAGLIK (Carnegie Caulfield CC) | |||||
45 | Thomas DUCK (Coburg CC) | |||||
46 | Julian AZARET (Carnegie Caulfield CC) | |||||
47 | Connor BAGOT (Warragul CC) | |||||
48 | Joshua DAVIS (Mornington CC) | |||||
49 | Mitch RANKIN (Wellington CC) | |||||
50 | Thomas FITZGERALD (Leongatha CC) | |||||
51 | Jack SCHOUTEN (Launceston City CC) | |||||
52 | Callum HOPKINS (Blackburn CC) | |||||
53 | Will ANDERSON (Bairnsdale CC) | |||||
54 | Tim WILSON (St Kilda CC) |
94.6 KM – Start 11:36
61 | Paul SPEED (The Pirates Sporting Club) | |||||
62 | Terance HORE (St Kilda CC) | |||||
63 | Alex DUNBAR (Leongatha CC) | |||||
64 | Dan PECK (Coburg CC) | |||||
65 | Connor RATE (Carnegie Caulfield CC) | |||||
66 | Sam GREENWOOD (Hawthorn CC) | |||||
67 | Mackenzie HASTINGS (Brunswick CC) | |||||
68 | Brendan THORNTON (Hawthorn CC) | |||||
69 | Oliver MCLEAN (Leongatha CC) | |||||
70 | Jordie GRAY (St Kilda CC) | |||||
71 | Alastair HASTINGS (Hawthorn CC) | |||||
72 | Harrison MCLEAN (Leongatha CC) | |||||
73 | John ROSS (Footscray CC) | |||||
74 | Ben SOLLY (Carnegie Caulfield CC) | |||||
75 | Zach OWEN (Albury-Wodonga CC) | |||||
76 | Nicholas TORNEY (Cobram Barooga CC) | |||||
77 | Brodie SIMS (Seymour Broadford CC) |
76.6 KM – Start 8:00
121 | Shane WARD (Albury-Wodonga CC) | |||||
122 | Sean HARDY (St Kilda CC) | |||||
123 | William GIELEWSKI (St Kilda CC) | |||||
124 | Gary HAAS (Southern Masters CC) | |||||
125 | Ado BARKER (Coburg CC) | |||||
126 | Cameron JUDSON (Harlequin) | |||||
127 | Matthew IRONS (Melbourne University CC) | |||||
128 | Joe SPANO (Carnegie Caulfield CC) | |||||
129 | Stephen PARKER (Southern Masters CC) | |||||
130 | Michael VILLANI (Carnegie Caulfield CC) | |||||
131 | Ryan WATERSON (Southern Masters CC) | |||||
132 | Steaven NEAVE (Mornington CC) | |||||
133 | Nicholas MCENIRY (St Kilda CC) | |||||
134 | Justin DEELEY (Southern Masters CC) | |||||
135 | Bruce TREW (Mornington CC) | |||||
136 | Jean-Philippe LECLERCQ (Southern Masters CC) | |||||
137 | Kent CARPENTER (Jindabyne CC) | |||||
138 | Jason JAMES (Southern Masters CC) |
76.6 KM – Start 8:06
151 | Guy GREEN (Blackburn CC) | |||||
152 | Paul BERRY (Coburg CC) | |||||
153 | Ken ATTARD (Footscray CC) | |||||
154 | Tom REID (Warragul CC) | |||||
155 | Vaughan WEBBER (Blackburn CC) | |||||
156 | Paul YEATMAN (Warragul CC) | |||||
157 | Simon ANDERSON (Bairnsdale CC) | |||||
158 | Joel BYRNES (Southern Masters CC) | |||||
159 | Brett LINDSTROM (Southern Masters CC) | |||||
160 | Dayne NASH (St Kilda CC) | |||||
161 | Peter STOREY (Vikings CC ACT) | |||||
162 | Sam CUNINGHAME (Vikings CC ACT) | |||||
163 | Mark ADAMS (Hawthorn CC) | |||||
164 | Paul CURRY (Mornington CC) | |||||
165 | Peter MACDONALD (Warragul CC) | |||||
166 | Gary PEARSON (Jindabyne CC) | |||||
167 | Glen WALKER (Warragul CC) | |||||
168 | Andrew MAITLAND (St Kilda CC) | |||||
169 | Daniel INGLIS (Carnegie Caulfield CC) | |||||
170 | Jason FRITZLAFF (Warragul CC) | |||||
171 | Glen JANETZKI (Melbourne Cycling League) | |||||
172 | Matthew SHIELDS (Coburg CC) | |||||
173 | Robert CHIGNELL (St Kilda CC) |
58.6 KM – Start 8:12
181 | Kate SCARLETT (Melbourne University CC) | |||||
182 | Erin FERGUSON (Melbourne Cycling League) | |||||
183 | Corinn STRATING (Coburg CC) | |||||
184 | Debra LINDSTROM (Hawthorn CC) | |||||
185 | Michelle SCURR (Brunswick CC) | |||||
186 | Bernadette FITZGERALD (Leongatha CC) | |||||
187 | Sharon BLEGG (Bairnsdale CC) | |||||
188 | Cristina VARA ALMIRALL (Blackburn CC) | |||||
189 | Brianna SAMUHEL (Parklife CC) |
76.6 KM – Start 8:09
81 | Julia ATKINS (St Kilda CC) | |||||
82 | Julia ARNOLD (Coburg CC) | |||||
83 | Bizzy BUTTERWORTH (Mornington CC) | |||||
84 | Grace MAYNE (Mornington CC) | |||||
85 | Sharni MORLEY (Brunswick CC) | |||||
86 | Jeddah BREMAN (Hawthorn CC) | |||||
87 | Claire VINCENT (St Kilda CC) | |||||
88 | Marie-Louise FITZGERALD (Collective Cycle Club) | |||||
89 | Rachel DELANY (Cycling Victoria) | |||||
90 | Magda URBANEK (Hawthorn CC) | |||||
91 | Katie TAYLOR (Melbourne Cycling League) | |||||
92 | Ella ATKINSON (Melbourne Cycling League) | |||||
93 | Jennifer MATTHIES (Hawthorn CC) | |||||
94 | Viki SPEED (The Pirates Sporting Club) | |||||
95 | Gail PEARSON (Jindabyne CC) | |||||
96 | Amanda KRAMER (St Kilda CC) | |||||
97 | Sarah DOYLE (Blackburn CC) |