Mansfield Subaru Tour Stage 2 - Road Race Provisional
Start 14:00 - 75km
1 | Raph FREIENSTEIN (InForm TM Insight MAKE Black) | |||||
2 | William MOLONEY-MORTON (InForm TM Insight MAKE Black) | |||||
3 | Ben JONES (InForm TM Insight MAKE Black) | |||||
4 | Sam EDDY (InForm TM Insight MAKE Black) | |||||
5 | Pat EDDY (InForm TM Insight MAKE Black) | |||||
6 | Jesse FEATONBY (Oliver's Real Food Racing) | |||||
7 | Rowan DEVER (Oliver's Real Food Racing) | |||||
8 | Benjamin ANDREWS (Oliver's Real Food Racing) | |||||
9 | Campbell JONES (Oliver's Real Food Racing) | |||||
10 | Sebastian PRESLEY (Oliver's Real Food Racing) | |||||
11 | David WILLIAMS (InForm TM Insight MAKE White) | |||||
12 | Nathan ELLIOTT (InForm TM Insight MAKE White) | |||||
13 | Carter TURNBULL (InForm TM Insight MAKE White) | |||||
14 | Rudy PORTER (InForm TM Insight MAKE White) | |||||
15 | Jesse NORTON (InForm TM Insight MAKE White) | |||||
16 | Daniel SIWEK (Butterfields - Appselec p/b Van D'am Racing) | |||||
17 | Iven BENNETT (Butterfields - Appselec p/b Van D'am Racing) | |||||
18 | Ethan EGGLESTONE (Butterfields - Appselec p/b Van D'am Racing) | |||||
19 | Blake AGNOLETTO (Butterfields - Appselec p/b Van D'am Racing) | |||||
20 | Tristan SAUNDERS (Butterfields - Appselec p/b Van D'am Racing) | |||||
21 | Toby STEWART (Phoenix Cycling Collective) | |||||
22 | Kelsey BOREHAM (Phoenix Cycling Collective) | |||||
23 | William BARKER (Phoenix Cycling Collective) | |||||
24 | Dylan HOPKINS (Phoenix Cycling Collective) | |||||
25 | Nathan BOOTH (Phoenix Cycling Collective) | |||||
26 | Nick LEONARD (Subaru Anchor Point Racing tTeam) | |||||
27 | Nic CANTERBURY (Subaru Anchor Point Racing tTeam) | |||||
28 | Jordy VILANI (Subaru Anchor Point Racing tTeam) | |||||
29 | Alex HOLDEN (Subaru Anchor Point Racing tTeam) | |||||
30 | Jack AITKEN (Subaru Anchor Point Racing tTeam) | |||||
31 | Jay VINE (Team Nero Bianchi) | |||||
32 | Leigh PHILIPS (Team Nero Bianchi) | |||||
33 | Bentley OLDEN (Team Nero Bianchi) | |||||
34 | Samuel HILL (Team Nero Bianchi) | |||||
35 | Sam BASCOMBE (Team Nero Bianchi) | |||||
36 | Kerrod PARKER (Team Rauland) | |||||
37 | Morgan SMITH (Team Rauland) | |||||
38 | Oliver MURRAY (Team Rauland) | |||||
39 | Tom CHESTER (Team Rauland) | |||||
40 | Shaun FALZARANO (Team Rauland) | |||||
41 | Finn FISHER BLACK (Team Skoda Fruzio) | |||||
42 | Boston BRIGHT (Team Skoda Fruzio) | |||||
43 | Ari SCOTT (Team Skoda Fruzio) | |||||
44 | Josh KENCH (Team Skoda Fruzio) | |||||
45 | Jayden KUIJPERS (Team Skoda Fruzio) | |||||
46 | Liam PINO (Total Rush) | |||||
47 | Ewen DOONAN (Total Rush) | |||||
48 | Trent MOREY (Total Rush) | |||||
49 | Brendon GREEN (Total Rush) | |||||
51 | Justin MORIARTY (Albury-Wodonga Cycling Club) | |||||
52 | John MAGUIRE (Ballarat / Sebastopol CC) | |||||
53 | Connor SENS (Bendigo & District CC) | |||||
54 | Angus COLLINS (Brunswick Cycling Club) | |||||
55 | Patrick BRETT (Carnegie Caulfield CC) | |||||
56 | William OCKENDEN (Carnegie Caulfield CC) | |||||
57 | Kyle THOMPSON (Carnegie Caulfield CC) | |||||
58 | Jasper ALBRECHT (Castlemaine Cycling Club) | |||||
59 | Dylan MCKENNA (Castlemaine Cycling Club) | |||||
60 | Alex WILLIAMS (Counties Manukau Cycling) | |||||
61 | Adam BLAZEVIC (Fat Tyre Flyers MTB) | |||||
62 | Lachlan MARSHALL (Footscray Cycling Club) | |||||
63 | Charlie BARBER (Hawthorn Cycling Club) | |||||
64 | Alastair CHRISTIE-JOHNSTON (Hawthorn Cycling Club) | |||||
65 | Joel COXON (Hawthorn Cycling Club) | |||||
67 | Jack PATZEL (Mt Gambier Cycling Club) | |||||
68 | Liam LAWLOR (Norwood CC) | |||||
69 | Callum PEARCE (Norwood Cycling Club) | |||||
70 | Liam EDWARDS (Shepparton Cycling Club) | |||||
71 | Byron WOODS (Shepparton Cycling Club) | |||||
72 | Robert PARKER (St George CC) | |||||
73 | Aidan BUTTIGIEG (St Kilda Cycling Club) | |||||
74 | Lachlan KERIN (St Kilda Cycling Club) | |||||
75 | Steven RICHARDS (St Kilda Cycling Club) | |||||
76 | Hamish WEBBER (St Kilda Cycling Club) | |||||
77 | Keegan HORNBLOW (Tasman Wheelers) | |||||
78 | Kiaan KEREI WATTS (Te Awamutu Sports Cycling Club) | |||||
79 | Angus MCLEAN (Wangaratta Cycling Club) | |||||
80 | Lucas HOFFMAN (Whyalla CC) |
Start 15:05 - 75km
85 | Tania LAUNDER (St Kilda Cycling Club) | |||||
86 | Grace MAYNE (Mornington Cycling Club) | |||||
87 | Kate SCARLETT (Melbourne University CC) | |||||
88 | Erin FERGUSON (Melbourne Cycling League) | |||||
89 | Debra LINDSTROM (Hawthorn Cycling Club) | |||||
90 | Julia CLARK (Southern Masters Cycling Club) | |||||
91 | Suzanne TERNEL (Mornington Cycling Club) | |||||
92 | Bernadette FITZGERALD (Leongatha Cycling Club) | |||||
93 | Brianna SAMUHEL (Parklife Cycling Club) | |||||
94 | Brianna RODGERS (Albury-Wodonga Cycling Club) | |||||
95 | Emma VAN STEEL (Hawthorn Cycling Club) |
Start 14:10 - 75km
101 | Paul BAKKER (South Melbourne Physio) | |||||
102 | Alex ABELL (South Melbourne Physio) | |||||
103 | Matt DARBY (South Melbourne Physio) | |||||
104 | Shannon SCOTT (South Melbourne Physio) | |||||
106 | Tom LEAPER (Kosdown Performance Cycling) | |||||
107 | Stephen LANE (Kosdown Performance Cycling) | |||||
108 | Dominik DUDKIEWICZ (Kosdown Performance Cycling) | |||||
109 | Bret STEISZKAL (Kosdown Performance Cycling) | |||||
111 | Chris COX (Peak Racing) | |||||
112 | Stefan FILONZI (Peak Racing) | |||||
113 | Mark SEDDON (Peak Racing) | |||||
116 | Cameron CLAMP (Hanna Racing) | |||||
117 | Rob REDPATH (Hanna Racing) | |||||
118 | Clint PERRETT (Hanna Racing) | |||||
119 | Nick BLADEN (Hanna Racing) | |||||
121 | Nick MAHONEY (Saint Cloud Racing) | |||||
122 | Adrian D'ALFONZO (Saint Cloud Racing) | |||||
123 | Mat GRAY (Saint Cloud Racing) | |||||
124 | Mason AUSTEN (Saint Cloud Racing) | |||||
125 | Damien BOVALINO (Saint Cloud Racing) | |||||
126 | Paul MARTINICO (Southern Masters Cycling Club) | |||||
127 | Stephen BAKER (Mornington Cycling Club) | |||||
128 | Sean VINTIN (Hawthorn Cycling Club) | |||||
129 | Dan MCNAMARA (Canberra Cycling Club) | |||||
130 | Daniel LEKHAC (Vikings Cycling Club ACT) | |||||
131 | Brian SING (Perth MTB Club) | |||||
132 | Craig NORTHAM (Norwood CC) | |||||
133 | Adrian MCGREGOR (Melbourne University CC) | |||||
134 | Matthew SPENCE (St Kilda CC) |
Start 14:30 - 75km
141 | Sam GREENWOOD (Hawthorn Cycling Club) | |||||
142 | John ROSS (Footscray Cycling Club) | |||||
143 | Jack MARSHALL (Mornington Cycling Club) | |||||
144 | Grant HARVEY (Seymour Broadford Cycling Club) | |||||
145 | Stuart DARLING (Wagga Wagga CC) | |||||
146 | Harrison HEIN (Carnegie Caulfield CC) | |||||
147 | Darcy MCCLURE-WALLACE (Bendigo & District CC) | |||||
148 | Joshua SMART (Carnegie Caulfield CC) | |||||
149 | Tom SHARP (Albury-Wodonga Cycling Club) | |||||
150 | Will THOMAS (Hawthorn Cycling Club) | |||||
151 | Ananda CHU (Carnegie Caulfield CC) | |||||
152 | Nicholas METHA (Blackburn Cycling Club) | |||||
153 | Okky STAFFORD (Melbourne Cycling League) | |||||
154 | Callum HENSHAW (Vikings Cycling Club ACT) | |||||
155 | Alex KATRIS (Hawthorn Cycling Club) | |||||
156 | Lewis DOWIE (Mansfield Mt Buller Cycling Club) | |||||
157 | Julian AZARET (Carnegie Caulfield CC) | |||||
158 | Stanley THOMAS (Echuca/Moama Cycling Club) | |||||
159 | Dakota COOPER (Geelong Cycling Club) | |||||
160 | Callum HOPKINS (Blackburn Cycling Club) | |||||
161 | Connor MCNALLY (St Kilda Cycling Club) | |||||
162 | Adrian ZANARDO (Melbourne Cycling League) | |||||
163 | Tim OKRAGLIK (Carnegie Caulfield CC) | |||||
164 | Alex NEWMAN (ANU Cycling) | |||||
165 | Ben LEEMBRUGGEN (Carnegie Caulfield CC) | |||||
166 | Morgan HAYES (Mornington Cycling Club) | |||||
168 | Spencer EVANS (Bendigo & District CC) | |||||
169 | Connor GALVIN-RIDGE (Launceston City CC) | |||||
170 | Mark HAPKE (Hawthorn Cycling Club) | |||||
171 | Matthew HIGGINS (Mornington Cycling Club) | |||||
172 | Rafael UNGAR (St Kilda Cycling Club) | |||||
173 | Robert NICHOLS (Cobram Barooga CC) | |||||
174 | Michael ZGOZNIK (ADF Cycling) | |||||
175 | Nathan MANN (Mornington Cycling Club) | |||||
176 | Thomas FITZGERALD (Leongatha Cycling Club) | |||||
177 | Jordan COMPTE (Melbourne Cycling League) | |||||
178 | Thomas DUCK (Coburg Cycling Club) |
Start 15:05 - 75km
181 | Saffron BUTTON (Blackburn Cycling Club) | |||||
182 | Jeddah BREMAN (Hawthorn Cycling Club) | |||||
183 | Bizzy BUTTERWORTH (Mornington Cycling Club) | |||||
184 | Julia ATKINS (St Kilda Cycling Club) | |||||
185 | Fatema TAJBHAI (Hawthorn Cycling Club) | |||||
186 | Julia ARNOLD (Coburg Cycling Club) | |||||
187 | Hannah MACDOUGALL (The Pirates Sporting Club) | |||||
188 | Olivia SENS (Bendigo & District CC) | |||||
189 | Bre VINE (Canberra Cycling Club) | |||||
190 | Kristy GRUBITS (Coastal Senior Cycling Club) | |||||
191 | Meredith CLARK (St Kilda Cycling Club) | |||||
192 | Magda URBANEK (Hawthorn Cycling Club) | |||||
193 | Sarah FITTON (Hawthorn Cycling Club) | |||||
194 | Jenny GRIFFITHS (Alpine Cycling Club) | |||||
195 | Staci MCCUDDEN (South Coast CC) | |||||
196 | Rachel DELANY (Cycling Victoria) | |||||
197 | Jordyn HASSETT (Mornington Cycling Club) | |||||
198 | Kym LOUIE (South Melbourne Physio) |
Start 15:00 - 75km
201 | Justine BARROW (Roxsolt Attaquer) | |||||
202 | Sarah GIGANTE (Roxsolt Attaquer) | |||||
203 | Neve BRADBURY (Roxsolt Attaquer) | |||||
204 | Isla BRADBURY (Roxsolt Attaquer) | |||||
206 | Jenny PETTENON (Gusto StepFWD KOM) | |||||
207 | Erin KINNEALY (Gusto StepFWD KOM) | |||||
208 | Jemma EASTWOOD (Gusto StepFWD KOM) | |||||
209 | Catalina SOTO (Gusto StepFWD KOM) | |||||
211 | Madeline WRIGHT (Albury-Wodonga Cycling Club) | |||||
212 | Kirsty DEACON (Carnegie Caulfield CC) | |||||
213 | Naomi RANDS (Southern Masters Cycling Club) | |||||
214 | Kate PERRY (Brunswick Cycling Club) | |||||
215 | Gemma MOLLENHAUER (Wagga Wagga CC) | |||||
216 | Stella NIGHTINGALE (Cycling New Zealand) | |||||
217 | Alana FORSTER (Vikings Cycling Club ACT) | |||||
218 | Claire STEWART (Coburg Cycling Club) |
Start 14:50 - 75km
221 | Timm WEITZEL (Footscray Cycling Club) | |||||
222 | Paul BERRY (Coburg Cycling Club) | |||||
223 | Sean HARDY (St Kilda Cycling Club) | |||||
224 | Dean TURNER (Italo Australian CC) | |||||
225 | Vaughan WEBBER (Blackburn Cycling Club) | |||||
226 | Noel JACOBS (Hawthorn Cycling Club) | |||||
227 | Brett LINDSTROM (Southern Masters Cycling Club) | |||||
228 | Richard HILL (Southern Masters Cycling Club) | |||||
229 | Stephen DUNCAN (Albury-Wodonga Cycling Club) | |||||
230 | Ado BARKER (Coburg Cycling Club) | |||||
231 | Robert CHIGNELL (St Kilda Cycling Club) | |||||
232 | Craig EASTWOOD (Blackburn Cycling Club) | |||||
233 | Paul MILLYNN (Albury-Wodonga Cycling Club) | |||||
234 | Vince PATTON (Southern Masters Cycling Club) | |||||
235 | Jason FRITZLAFF (Warragul Cycling Club) | |||||
236 | Aaron WAIN (Wellington Cycling Club) | |||||
237 | Brendan CUMING (Hawthorn Cycling Club) | |||||
238 | David FITZSIMONS (Blackburn Cycling Club) | |||||
239 | Wayne D'AGOSTINI (Sunbury Cycling Club) | |||||
240 | Glen WALKER (Warragul Cycling Club) | |||||
241 | Rene MOL (Cobram Barooga CC) | |||||
242 | Phillip HICKS (Footscray Cycling Club) | |||||
243 | Hayden NG (Hawthorn Cycling Club) | |||||
244 | Craig MOORE (Brunswick Cycling Club) | |||||
245 | Matthew SCOTT (Coburg Cycling Club) | |||||
246 | Alain HOSKING (Coburg Cycling Club) | |||||
247 | Peter KIPP (Southern Masters Cycling Club) | |||||
248 | Chris DRUMMOND (Hawthorn Cycling Club) | |||||
249 | Jason HOWITT (St Kilda Cycling Club) | |||||
250 | Leigh STOTT (Leongatha Cycling Club) | |||||
251 | Joel BYRNES (Southern Masters Cycling Club) | |||||
252 | Matt ARTHUR (Footscray Cycling Club) | |||||
253 | Joseph PATERSON (Carnegie Caulfield CC) | |||||
254 | David GALLAGHER (Blackburn Cycling Club) | |||||
255 | Jeremy BEAUMONT (Brunswick Cycling Club) | |||||
256 | Blair FALAHEY (Melbourne Cycling League) | |||||
257 | Ken ATTARD (Footscray Cycling Club) | |||||
258 | Mohit KOHLI (Hawthorn Cycling Club) | |||||
259 | Spiros MOUZAKIS (Carnegie Caulfield CC) | |||||
260 | Daniel INGLIS (Carnegie Caulfield CC) | |||||
261 | Steffan GORING (Southern Masters Cycling Club) | |||||
262 | Michael CIAVARELLA (Coburg Cycling Club) | |||||
263 | Perry CUMMINGS (Coburg Cycling Club) | |||||
264 | Trevor WOOD (Hawthorn Cycling Club) |
Start 14:40 - 75km
271 | Michael WATKINS (Southern Masters Cycling Club) | |||||
272 | Lynton ZAWADZKI (Melbourne Cycling League) | |||||
273 | Shane WARD (Albury-Wodonga Cycling Club) | |||||
274 | Shaun GINSBOURG (Hawthorn Cycling Club) | |||||
275 | Gary HAAS (Southern Masters Cycling Club) | |||||
276 | Tayfun UGRASBUL (Melbourne Cycling League) | |||||
277 | Liam O'BRIEN (Coburg Cycling Club) | |||||
278 | Alex DESCANTES (Carnegie Caulfield CC) | |||||
279 | Julien FLEURUS (Melbourne Cycling League) | |||||
280 | Jason JAMES (Southern Masters CC) | |||||
281 | Marco RANDO (Hawthorn Cycling Club) | |||||
282 | Ryan WATERSON (Southern Masters CC) | |||||
283 | Kevin MURPHY (Southern Masters Cycling Club) | |||||
284 | Stephen PARKER (Southern Masters CC) | |||||
285 | Justin HANLON (Alpine Cycling Club) | |||||
286 | Nelson CLARK (Northern Vets Cycling Club) | |||||
287 | Justin DEELEY (Southern Masters CC) | |||||
288 | William GIELEWSKI (St Kilda Cycling Club) | |||||
289 | Andrew KANTOR (Carnegie Caulfield CC) | |||||
290 | Josh HOPWOOD (Mansfield Mt Buller Cycling Club) | |||||
291 | Jean-Philippe LECLERCQ (Southern Masters CC) | |||||
292 | Matthew IRONS (Melbourne University CC) | |||||
293 | Cameron JUDSON (Harlequin) | |||||
294 | Greg NICHOLS (Carnegie Caulfield CC) | |||||
295 | Tim O'SHANNESSEY (Coastal Senior Cycling Club) | |||||
296 | Dan PURCELL (Mansfield Mt Buller Cycling Club) | |||||
297 | Phil SMITH (Coburg Cycling Club) | |||||
298 | Andrew MATTHEWS (Sydney Uni Velo Club) |
Start 14:20 - 75km
301 | Connor RATE (Carnegie Caulfield CC) | |||||
302 | Oliver MCLEAN (Leongatha Cycling Club) | |||||
303 | Oskar MOORE (Brunswick Cycling Club) | |||||
304 | Jordie GRAY (St Kilda Cycling Club) | |||||
305 | Andrew GYNES (Mornington Cycling Club) | |||||
306 | Paul SPEED (The Pirates Sporting Club) | |||||
307 | Dan PECK (Coburg Cycling Club) | |||||
308 | Terance HORE (St Kilda Cycling Club) | |||||
309 | Mackenzie HASTINGS (Brunswick Cycling Club) | |||||
310 | Alexander ALLOTT (Bendigo & District CC) | |||||
311 | Harrison MCLEAN (Leongatha Cycling Club) | |||||
312 | Ben SOLLY (Carnegie Caulfield CC) | |||||
313 | Alastair HASTINGS (Hawthorn Cycling Club) | |||||
314 | Robert MATTHEWS (Sydney Uni Velo Club) | |||||
315 | Joseph INGLIS (Carnegie Caulfield CC) | |||||
316 | Nathan DE TOURETTES (Eurobodalla Cyclists Club) | |||||
317 | Zach OWEN (Albury-Wodonga Cycling Club) | |||||
318 | Harrison MORLEY (Bendigo & District CC) | |||||
319 | Nicholas TORNEY (Cobram Barooga CC) | |||||
320 | Brendan THORNTON (Hawthorn Cycling Club) | |||||
321 | Jet TURNER (Mornington Cycling Club) | |||||
322 | Levi JOHNS (Nowra Velo Club) | |||||
323 | Tristan DIMMOCK (Canberra Cycling Club) | |||||
324 | Alex DUNBAR (Leongatha Cycling Club) |