Victorian Time Trial Series Glenrowan
17.3 KM
1. | 108 | Justin HOGAN (St Kilda CC) | 23:28.65 | |||
2. | 112 | Alexander ALLOTT (Bendigo & District CC) | 24:00.98 | +32.3 | ||
3. | 114 | Tom SHARP (Albury-Wodonga CC) | 24:15.07 | +46.4 | ||
4. | 110 | Michael VILLANI (Carnegie Caulfield CC) | 24:18.93 | +50.2 | ||
5. | 109 | Connor RATE (Carnegie Caulfield CC) | 24:28.99 | +1:00.3 | ||
6. | 111 | David STALEY (Carnegie Caulfield CC) | 24:30.24 | +1:01.5 | ||
7. | 115 | Zach OWEN (Albury-Wodonga CC) | 24:34.90 | +1:06.2 | ||
8. | 113 | Shane WARD (Albury-Wodonga CC) | 25:30.80 | +2:02.1 | ||
9. | 116 | Thomas DUCK (Coburg CC) | 26:00.60 | +2:31.9 | ||
10. | 141 | Grant HARVEY (Seymour Broadford CC) | 27:32.70 | +4:04.0 |
17.3 KM
1. | 139 | Pamela VANDERSLUYS (St Kilda CC) | 35:57.16 | |||
2. | 140 | Karen LECHNER (Footscray CC) | 36:58.28 | +1:01.1 |
17.3 KM
1. | 136 | Rob REGESTER (Blackburn CC) | 25:45.51 | |||
2. | 138 | Andrew MCGRATH (St Kilda CC) | 26:05.99 | +20.4 | ||
3. | 137 | Scott WELLS (Southern Masters CC) | 26:12.59 | +27.0 |
17.3 KM
1. | 134 | Barry BAILEY (Preston CC) | 31:37.72 | |||
2. | 135 | Michael TAYLOR (Echuca/Moama CC) | 31:44.24 | +6.5 |
17.3 KM
1. | 127 | Aubrey PRICE (Preston CC) | 25:12.49 | |||
2. | 125 | Nick ANSKEY (Brunswick CC) | 25:26.87 | +14.3 | ||
3. | 126 | Adam SKIDMORE (Albury-Wodonga CC) | 25:29.76 | +17.2 | ||
4. | 130 | Justin DEELEY (Southern Masters CC) | 25:42.61 | +30.1 | ||
5. | 128 | Ryan WATERSON (Southern Masters CC) | 25:45.82 | +33.3 | ||
6. | 133 | Murray TITCHENER (Carnegie Caulfield CC) | 27:49.69 | +2:37.1 | ||
7. | 129 | Greg CHINTOCK (St Kilda CC) | 28:49.31 | +3:36.8 | ||
8. | 131 | John CHATFIELD (Blackburn CC) | 30:54.00 | +5:41.5 | ||
dns | 132 | Graham TIERNEY (Alpine CC) |
17.3 KM
1. | 124 | Sarah DOYLE (Blackburn CC) | 27:49.42 | |||
2. | 120 | Courtney WHEELER (Hawthorn CC) | 29:58.83 | +2:09.4 | ||
3. | 117 | Michelle SCURR (Brunswick CC) | 30:10.32 | +2:20.9 | ||
4. | 119 | Lisa JAMES (St Kilda CC) | 30:31.88 | +2:42.4 | ||
5. | 121 | Bronwyn MORRIS (Coburg CC) | 32:10.19 | +4:20.7 | ||
6. | 123 | Robyn BAKER (St Kilda CC) | 32:54.95 | +5:05.5 | ||
dns | 118 | Georgie CAMAKARIS (Cycliing Victoria) | ||||
dns | 122 | Sue TIERNEY (Alpine CC) |
17.3 KM
1. | 106 | Anna DAVIS (Coburg CC) | 25:16.62 | |||
2. | 107 | Rhianon NORTON (Shepparton CC) | 25:56.79 | +40.1 |
17.3 KM
1. | 101 | Jordan VILLANI (St Kilda CC) | 21:29.38 | |||
2. | 102 | Paul SPEED (The Pirates Sporting Club) | 22:57.03 | +1:27.6 | ||
3. | 150 | Damien BOVALINO | 23:42.09 | +2:12.7 | ||
4. | 104 | Dan PECK (Coburg CC) | 23:59.55 | +2:30.1 | ||
dns | 103 | Brad NORTON (Shepparton CC) | ||||
dns | 105 | David PELL (Bendigo & District CC) |