Victorian Time Trial Series Glenrowan Provisional
12:30:30 pm | 141 | Grant HARVEY (Seymour Broadford CC) | ____ | MB | ||
12:31:00 pm | 140 | Karen LECHNER (Footscray CC) | ____ | NAW | ||
12:31:30 pm | 139 | Pamela VANDERSLUYS (St Kilda CC) | ____ | NAW | ||
12:32:00 pm | 138 | Andrew MCGRATH (St Kilda CC) | ____ | NAM | ||
12:32:30 pm | 137 | Scott WELLS (Southern Masters CC) | ____ | NAM | ||
12:33:00 pm | 136 | Rob REGESTER (Blackburn CC) | ____ | NAM | ||
12:35:00 pm | 135 | Michael TAYLOR (Echuca/Moama CC) | MH3 | ____ | PARA | |
12:35:30 pm | 134 | Barry BAILEY (Preston CC) | MB | ____ | PARA | |
12:38:00 pm | 133 | Murray TITCHENER (Carnegie Caulfield CC) | M52 | ____ | MC | |
12:38:30 pm | 132 | Graham TIERNEY (Alpine CC) | M63 | ____ | MC | |
12:39:00 pm | 131 | John CHATFIELD (Blackburn CC) | M50 | ____ | MC | |
12:39:30 pm | 130 | Justin DEELEY (Southern Masters CC) | M46 | ____ | MC | |
12:40:00 pm | 129 | Greg CHINTOCK (St Kilda CC) | M48 | ____ | MC | |
12:40:30 pm | 128 | Ryan WATERSON (Southern Masters CC) | M38 | ____ | MC | |
12:41:00 pm | 127 | Aubrey PRICE (Preston CC) | ____ | MC | ||
12:41:30 pm | 126 | Adam SKIDMORE (Albury-Wodonga CC) | M47 | ____ | MC | |
12:42:00 pm | 125 | Nick ANSKEY (Brunswick CC) | M49 | ____ | MC | |
12:44:00 pm | 124 | Sarah DOYLE (Blackburn CC) | ____ | WB | ||
12:44:30 pm | 123 | Robyn BAKER (St Kilda CC) | W65 | ____ | WB | |
12:45:00 pm | 122 | Sue TIERNEY (Alpine CC) | W59 | ____ | WB | |
12:45:30 pm | 121 | Bronwyn MORRIS (Coburg CC) | W51 | ____ | WB | |
12:46:00 pm | 120 | Courtney WHEELER (Hawthorn CC) | W47 | ____ | WB | |
12:46:30 pm | 119 | Lisa JAMES (St Kilda CC) | W50 | ____ | WB | |
12:47:00 pm | 118 | Georgie CAMAKARIS (Cycliing Victoria) | W46 | ____ | WB | |
12:47:30 pm | 117 | Michelle SCURR (Brunswick CC) | W42 | ____ | WB | |
12:50:00 pm | 116 | Thomas DUCK (Coburg CC) | ____ | MB | ||
12:50:30 pm | 115 | Zach OWEN (Albury-Wodonga CC) | ____ | MB | ||
12:51:00 pm | 114 | Tom SHARP (Albury-Wodonga CC) | ____ | MB | ||
12:51:30 pm | 113 | Shane WARD (Albury-Wodonga CC) | M37 | ____ | MB | |
12:52:00 pm | 112 | Alexander ALLOTT (Bendigo & District CC) | ____ | MB | ||
12:52:30 pm | 111 | David STALEY (Carnegie Caulfield CC) | M34 | ____ | MB | |
12:53:00 pm | 110 | Michael VILLANI (Carnegie Caulfield CC) | M56 | ____ | MB | |
12:53:30 pm | 109 | Connor RATE (Carnegie Caulfield CC) | ____ | MB | ||
12:54:00 pm | 108 | Justin HOGAN (St Kilda CC) | M48 | ____ | MB | |
12:55:00 pm | 107 | Rhianon NORTON (Shepparton CC) | W34 | ____ | WA | |
12:55:30 pm | 106 | Anna DAVIS (Coburg CC) | W54 | ____ | WA | |
12:58:00 pm | 105 | David PELL (Bendigo & District CC) | M39 | ____ | MA | |
12:58:30 pm | 104 | Dan PECK (Coburg CC) | ____ | MA | ||
12:59:00 pm | 103 | Brad NORTON (Shepparton CC) | M35 | ____ | MA | |
12:59:30 pm | 102 | Paul SPEED (The Pirates Sporting Club) | M35 | ____ | MA | |
1:00:00 pm | 101 | Jordan VILLANI (St Kilda CC) | ____ | MA |